Domů Zboží Od BG Photography

Diář 2018 (AZULEJOS)

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od BG Photography

Katalogové č.: 8809098
Zobrazení: 447x
Vloženo: 6.9.2017
Počet srdcí: 37x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Kroužkový A5 diář s autorskou barevnou fotografií na titulní straně, pořízenou v portugalském univerzitním městě Coimbra. Na ní je detail všudypřítomných kachliček - azulejos. Pro milovníky architektury, kachliček a barevných detailů. Minimalistický, stylově čistý, elegantní. Vhodný pro muže i ženy. Ručně vázaný!

Černobílá fotografie je vytištěná na kvalitní papír, nalepena na karton, který tvoří titulní stranu diáře. Ražba letopočtu je černá. Zadní strana je opět z recyklovaného kartonu potažená černým papírem. Pro tento diář jsem zvolila černou kroužkovou vazbu a k tomu ladící temně modrou gumičku na zajištění.

Uvnitř diáře najdete týdenní kalendárium v českém a anglickém jazyce z recyklovaného nažloutlého papíru - knihařský holmen book, které obsahuje: osobní údaje, plánovač dovolené, plánovací kalendář, roční výhled a stránky pro kontakty. Vlevo týdenní plán, vpravo potom místo pro poznámky. Každý diář je opatřen šedou saténovou záložkou.


Koupí tohoto bloku rovněž podpoříte sociální firmu, která dává pracovní příležitosti lidem, kteří na trhu práce jen velmi těžko hledají pracovní uplatnění. Firma, se kterou spolupracuji, poskytuje i psychosociální podporu  a nabízí možnost získat nové dovednosti  právě takovým lidem, kteří to potřebují nejvíce.

Nutno brát v potaz, že se jedná o ruční práci, tudíž každý kus je originál a může mít drobné odlišnosti.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--