DRYÁDA DUBÁNKOVÁ - dřevěná hračka

DRYÁDA DUBÁNKOVÁ - dřevěná hračka

Jako máme my, lidé, každý svého anděla strážného, aby nad námi držel svá ochranná křídla a byl nám průvodcem na cestě za Poznáním, tak ani ostatní živí tvorové nejsou na svůj úděl na naší Zemi sami...

...Tak o stromy prý se starají Dryády - vzácné, staré a vznešené bytosti, většinou plaché a dovedně unikající pozornosti našich smyslů. Každá s láskou a moudrostí pečuje o svěřený strom, sžitá s ním do nejmenšího lístku a nejtenšího kořenového vlásku...  jako by se s tím dobrým duchem zasnoubila duše stromu  v harmonii velkolepého klidu a míru.

Snad proto, vyciťujíce kouzlo onoho spojení, tak rádi vyhledáváme konejšivou pohodu lesa, vzhlížíme do korun stromů či odpočíváme v jejich stínu... abychom se alespoň na chvíli mohli stát součástí Zázraku...

Dryáda dubánková je autorská hračka, inspirovaná bohatostí a rozmanitostí úžasných světů kolem nás.Tvarem vychází z tradičních waldorfských hraček - skládaček, které reprezentují jednotlivé přírodní živly.

Waldorfské hračky se snaží obohatit dětský svět a hry o tradiční hodnoty a prožitky, které se nám v tempu dnešního světa občas ze života vytrácejí.

Rád se stávám součástí takových chvil a proto bych chtěl  nabídnout tuto možnost i Vám...

***************************************************************

Březové dřevo, s velkou láskou ručně opracované, povrch ošetřen pigmentovaným a bezbarvým olejem z ryze přírodních surovin s atestem propoužití k výrobě dětských hraček i pro styk s potravinami (technický list zašlu na požádání společně s hračkou), leštěn přírodním včelím voskem a filcem.


Přírodní hračka waldorfského typu.

Rozměry cca 21 x 15,5 x 2,5 cm.

****************************************************************

Designed by Rounien, made by Rjabinnik, 2010 Creative Commons License

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Rjabinnik
Katalogové č.: 1242511
Počet zobrazení: 2671x
Vloženo: 19.11.2010
Počet udělených: 224x