Fake dredy

Barva: černá + středně hnědá

Délka: cca 45 cm

Počet: 40 ks: 30x černá + 10x středně hnědá

Tloučťka cca 1 cm - 1,5 cm

Jsou alternativou pro ty, kteří by chtěli dready, ovšem jen dočasně a bez větších škod na vlasech. Nebo pro ty, kteří chtějí na hlavě něco neokoukaného... K napletení je třeba délky vlasů minimálně 5 cm. U kratších vlasů nelze zaručit, že fake dreads nebudou sjíždět. Ideální doba nošení je cca 3 měsíce. Odsrůstáním se začínají vlasy u hlavy cuchat, proto je to lepší zavčas sundat, aby pak šly vlasy dobře a bez problémů rozčísnout. Po té se mohou nandat zpět. Aplikace je podobná jako u pseudodreadů. Jsou to vlastně předem připravené prameny, které se do vlasů postupně přidělávají pomocí vašich vlasů. Na celou hlavu nandaváme 30-40 doublů, aby jsme docílili hezkého objemu. Výhodou je, že po sundání vám zůstanou a mohou se kdykoli nandat znova. Nandání trvá obvykle 2 hodinky. Délka, šířka a barva záleží na vlastním přání. Ve výsledku jsou fake dreads matné a vzhledově téměř neodlišné od dreadů z vlasních vlasů. Snažíme se je proto vyrobit, co nejreálnější vzhled pravých dreadů. U Fake dreads platí prčavidlo, že čím jsou starší (onošené) tím jsou přiřozenější. Jsou velmi lehké a nevyžadují žádnou péči. Připravujeme je pouze z kanekalonu.

Mytí, péče:

Mytí klasickými šampóny cca 1 za měsíc, nicméně není to pravidlem. Po čase každý sám zjistí, jaký mycí interval je pro něho nejlepší. Časté mytí může způsobit poškození gumiček, které dredíky drží. Není dobré často navštěvovat sauny/páry a solária, taktéž kvůli gumičkám. Jelikož neabsorbují vodu, voda z nich pouze kape.

Ke každým fake dredům přidám pytlíček gumiček na jejich aplikaci

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Materiál:
ostatní
Styl:
extravagantní
,
hravý, veselý
Určení:
unisex
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
116.05 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
pouze 1 sada | k odeslání do 3 týdnů * K odeslání: 27.12.2018 Dostupnost: do 10 dnů Termín odeslání: ihned od dostupnosti
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: neurose
Katalogové č.: 4701645
Počet zobrazení: 16x
Vloženo: 13.1.2014
Počet udělených: 2x