Kalendiář / 1 + 3 serigrafie

Tento originální autorský obrázek je vytištěn grafickou technikou serigrafie, tj. přenesením kresby na sítovou formu cestou osvitu a jeho následným vlastnoručním vytištěním na bílý karton o vyšší gramáži 350 g/m2 o rozměrech š 35 x v 49 cm, v celkovém nákladu 92 kusů. Všechny grafiky jsou číslované a signované. Tisk je dvoubarevný: oranžová, temně šedá a bez názvů měsíců má rozměr 31 x 31 cm.

Grafiku lind zamýšlela použít jako jeden z listů nikdy nekončícího KALEND-I-ÁŘe a proto se rozhodla k ní přidat ještě další tři autorské grafiky, které zastupují zbývající měsíce v roce: leden - březen / duben - červen / červenec - září.......... Celý komplet je opatřen titulní stranou, která je tištěna na xeroxový matný papír o gamáži 100 g/m2.

****UVEDENÁ CENA JE ZA KOMPLET, KTERÝ lind ZASÍLÁ VČETNĚ KOVOVÉ SPONY, jež nahradí eventuelní vazbu, či jinou adjustaci pro zavěšení. Víc o vzniku této ojedinělé záležitosti zde.

Tato grafika vznikla na serigrafickém workshopu v Dašicích u Pardubic. Reportáž z akce přinášu v článku Čtyři dny jako Warhol Svatka.

*******************************

tady se potkala lind se švambi

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Velikost:
jiná
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: lind
Katalogové č.: 3109863
Počet zobrazení: 1970x
Vloženo: 7.10.2012
Počet udělených: 142x