Křest vodou a ohněm - formát A4

Plodivá energie, ochrana čistoty a vnitřní krásy člověka, probuzení nového života, nový začátek. Zářivý plamen života a léčivý křišťálový pramen.

Stoupající energie nás zve do akce, abychom svlékli starou kůži.

Slunce i sníh, tání i mráz, jaro i zima , probuzení krásy, plodnost, léčení.

Přivolala jsem Slunce do Tvého života. Pohleď na čistý bílý sníh. Zvu Tě na dobrodružnou procházku Životem. Sám zvol, kudy povedou Tvé kroky, jaké obrazce vykreslíš, vtiskneš do neposkvrněné sněhobílé pláně, která se před Tebou rozprostírá.
Nebo se bojíš a zůstaneš stát?
Vždyť je to jenom hra a Tvoje stopy stejně už nikdo nespatří, až poslední vločka se rozpustí.....

,,Dívám se na obrázek Brigit, rusovlasé Bohyně pradávných Keltů. Její vlasy planou stejně vášnivým plamenem, jako oheň v její levé dlani, který vyvolává pocity, jak to  bylo dříve u kovářských výhní, u plamenů, ohně, který je důležitou součástí našeho života. Zároveň z její pravé dlaně vytéká živý pramen léčivé vody na všechny starosti a neduhy srdce, těla i duše. Posvátná studnice léčivé křišťálové vody, naplňující krajinu životodárnou tekutinou. Symbolická bílá labuť, čistota a vnitřní krása člověka, jeho nejčistší podstata, přilétá, aby toto všechno bohatství a plodnost země ochraňovala. Ačkoliv panuje zimě, v jejím středu a srdci klíčí první jarní květ - křehká, bílá a něžná sněženka, která musí prokázat spoustu síly a energie, aby prorazila svoji cestu z hlubin Matky Země přes sněhovou pokrývku až do bílého světla dne. Na obrázku cítím úsvit něčeho nového, krásného, co přijde, až skončí vláda zimy. Harmonicky propojené energie zlatého a stříbrného hada propojují mužské a ženské energie v nás, léčí jejich nerovnováhy a z jejich harmonie raší první květ nového života - sněhobílá, drobná kytička, která nás vždy zahřeje u srdce a která nám ukazuje, že přijde nové jaro a vyklíčí nový život. Teď ještě příroda odpočívá, ale její potenciál zrodu už cítíme stejně intenzivně, jako klíčky sněženek pod prachovou peřinou sněhu...

 Vážka ,,

Obrázky je možné si zakoupit jen tak pro potěchu, harmonizaci, ochranu, ztišení či léčení nebo jako obraz do interiéru. Duchovní příčiny živ. situací - zdraví, prosperita, duchovní rozvoj, partnerství, mateřství.

Obrázek je ve formátu A4 na vysoce kvalitní ražený papír (imitace plátna).
Je možné domluvit se i na jiném formátu.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
A4
Barvy:
Velikost:
A4
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
9.87 €
doprava
Poštovné a balné: 4.65 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce4.65 €
Možnosti platby:
  5 ks | k odeslání do 2 týdnů * K odeslání: 27.12.2018 Dostupnost: do 3 pracovních dnů Termín odeslání: do 3 dnů od dostupnosti (po-pá)
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Obrázky Věry Kočky
  Katalogové č.: 4744742
  Počet zobrazení: 132x
  Vloženo: 24.1.2014
  Počet udělených: 55x