Měsíční kámen + Labradorit - Náhrdelník

Náhrdelník  z labradoritu a měsíčního kamene

- zapínání je ze silných neodymových magnetů

 
obvod / váha
41cm / 20,3g
velikost kamene 4mm, 6mm, 7mm
očista kamenů
přes noc v misce s vodou a křišťálem, pod proudem vody
nabíjení kamenů
na svitu Měsíce, nejlépe přibývajícího nebo za úplňku
čakra
2. čakra - Svádhišthána
4. čakra - Anáhata
6. čakra - Ádžňa
astrologické znamení            
Rak, Panna, Váhy, Štír, Vodnář, Ryby, Střelec, Kozoroh
duchovní rovina utišuje city, zesiluje intuici a empatii, vynáší napovrch věci - uzavřené v podvědomí, vyvolává srozumitelné a živé sny, rozvíjí věštecké umění, udržuje rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií

Měsíční kámen: je kamenem nových počátků.  Jak napovídá jeho jméno, je silně spjat s Měsícem a intuicí. Podobně jako Měsíc je i kámen spojen s přemítáním a vzpomínáním, neboť i Měsíc neustále dorůstá a ubývá, čímž připomíná, že vše je součástí cyklu změn. Pro své opalizující optické vlastnosti byl uctíván již ve staré Indii, kde se stal součástí výzdoby chrámů. Nejsilněji tento kámen působí na utišení rozbouřených citů. Vytahuje na povrch věci uzavřené dosud v podvědomí. Zvyšuje intuici a empatii. Vyvolává srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku. Harmonizuje chuť k životu a plodnost až do vysokého věku a funguje jako ochránce rodiny. Udržuje mladistvý vzhled. Snižuje strach před operačními výkony a porodem.

Duševní rovina: používá se ke zvyšování duševních schopností a rozvíjení věšteckého umění. Lze jej nosit jako přívěsek dodávající odvahu k přijímání duševních darů. Uklidňuje přehnané reakce na emotivní situace. Je nabitý vstřícnou, pasivní, ženskou energií. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii a pomáhá mužům, kteří se chtějí dostat do kontaktu s ženskou stránkou své osobnosti. Funguje jako dokonalá protilátka pro všechny muže typu "macho" a přehnaně agresivní ženy.

Harmonizační účinky: povzbuzuje epifýzu a přizpůsobuje hormonální děje lunárnímu cyklu. Působí příznivě na trávicí a reprodukční systém, pomáhá vstřebávat živiny, vylučovat jedovaté látky a zadržovat tekutiny. Přináší úlevu při degenerativních změnách kůže, vlasů, očí a některých orgánů, jako jsou například játra nebo slinivka. Má výborný vliv na premenstruační syndrom, početí, těhotenství, porod a kojení. Elixír z měsíčního kamene se používal při nespavosti. Působí preventivně proti náměsičnosti.

Labradorit (energetický štít): je vysoce mystický a ochranný kámen vnášející do života světlo. Zvyšuje duchovní úroveň mysli a její spojení s kosmickými energiemi. Labradorit odklání nežádoucí energie od aury a brání úniku energie. Vytváří bariéry proti výronům negativní energie během léčby. Jedná se o krystal, který vás dokáže zavézt do jiných světů nebo životů. Labradorit je kámen ezoterického vědění umožňující zasvěcení do tajných mystérií. Uvádí do souladu fyzickou i éterickou sféru těla a obě propojuje s duchovním cílem, k němuž směřují. Zvyšuje úroveň dosaženého vědomí a uzemňuje duchovní energii do nižšího fyzického těla. Krystal podporuje rozvoj intuice a duševních darů včetně umění "správného načasování". Vynáší z podvědomí na povrch různá poselství a umožňuje jejich pochopení.

V duševním životě potlačuje labradorit strach, nejistotu a zbytky minulých zklamání včetně těch, která pocházejí z minulých životů. Posiluje víru v sebe sama i celý vesmír. Odstraňuje z vědomí představy jiných lidí včetně myšlenek útočících na vaši auru. Labradorit navozuje stav rozjímání a introspekce. Spojuje intelektuální pohled s intuitivní moudrostí. Výborně slouží k rozbíjení neopodstatněných iluzí tím, že dokáže proniknout až ke kořenu věcí a odhalit skutečné úmysly skrývající se za konkrétními myšlenkami a činy. Tento kámen vyvolává potlačované vzpomínky na minulost. Přináší sílu a vytrvalost. Jakožto kámen proměny připravuje tělo a duši na další růst.

Pomáhá rozpomenutí se na sny a vnesení jejich významu do každodenního života. Položený pod polštář podporuje sny. Výborná ochrana proti energetickým upírům. V začátcích channelingu nám pomáhá přijmout nové energie a bez velikých problémů sa vzdát svého ega, čím nás posouvá k našemu Vyššímu já. Zlepšuje vidění ve tmě (například v astrálu). Zvyšuje naši citlivost na tepelné vjemy, čím nám umožňuje vnímat, nakolik jsou předměty od nás vzdálené. Tato schopnost je spojená se schopností vidět auru. Když se vypracujeme na vyšší úroveň, dokážeme odhadovat předměty na dálku. Proto je labradorit výborný kámen pro slepé lidi.

Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


free counters

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
přírodní
Minerály a ostatní:
labradorit
,
měsíční kámen
Určení:
unisex
Materiál:
ostatní
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
33.97 €
doprava
Poštovné a balné: 5.86 €
Platba předem
Česká pošta - balík cenný5.86 €
Možnosti platby:
  • PayPal
pouze 1 ks | k odeslání do 5 dnů * K odeslání: 28.1.2019 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 3 dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Probuď se
Katalogové č.: 3514118
Počet zobrazení: 257x
Vloženo: 6.2.2013
Počet udělených: 22x