Náhrdelník z měsíčních perel
Náhrdelník z měsíčního kamene
- zapínání je ze silných neodymových magnetů
 
obvod / váha
44cm / 35,3g
velikost kamenů 6mm, 8mm, 10mm
materiál měsíční kámen / stříbro 925
očista kamenů
přes noc v misce s vodou a křišťálem, pod proudem vody
nabíjení kamenů
na svitu Měsíce, nejlépe přibývajícího nebo za úplňku
čakra
2. čakra - Svádhišthána
4. čakra - Anáhata
6. čakra - Ádžňa
astrologické znamení              
Rak, Panna, Váhy, Štír, Vodnář, Ryby, Střelec, Kozoroh
duchovní rovina utišuje city, zesiluje intuici a empatii, vynáší napovrch věci - uzavřené v podvědomí, vyvolává srozumitelné a živé sny, rozvíjí věštecké umění, udržuje rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií

Měsíční kámen: je kamenem nových počátků.  Jak napovídá jeho jméno, je silně spjat s Měsícem a intuicí. Podobně jako Měsíc je i kámen spojen s přemítáním a vzpomínáním, neboť i Měsíc neustále dorůstá a ubývá, čímž připomíná, že vše je součástí cyklu změn. Pro své opalizující optické vlastnosti byl uctíván již ve staré Indii, kde se stal součástí výzdoby chrámů. Nejsilněji tento kámen působí na utišení rozbouřených citů. Vytahuje na povrch věci uzavřené dosud v podvědomí. Zvyšuje intuici a empatii. Vyvolává srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku. Harmonizuje chuť k životu a plodnost až do vysokého věku a funguje jako ochránce rodiny. Udržuje mladistvý vzhled. Snižuje strach před operačními výkony a porodem.
 
Duševní rovina: používá se ke zvyšování duševních schopností a rozvíjení věšteckého umění. Lze jej nosit jako přívěsek dodávající odvahu k přijímání duševních darů. Uklidňuje přehnané reakce na emotivní situace. Je nabitý vstřícnou, pasivní, ženskou energií. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii a pomáhá mužům, kteří se chtějí dostat do kontaktu s ženskou stránkou své osobnosti. Funguje jako dokonalá protilátka pro všechny muže typu "macho" a přehnaně agresivní ženy.

Mentálně otevírá měsíční kámen mysl náhlým a iracionálním podnětům. Je ale třeba mít na paměti, že rozhodně nepomáhá vyvolávat iluze v souvilosti s nejrůznějšími toužebnými přáními. V citovém životě uhlazuje narušenou citovou stabilitu a napětí. Celkově uklidňuje emoce a zvyšuje citovou inteligenci. Pokud se položí na čakru solar plexu, upozorní na již nefungující způsoby jednání v citovém životě, které je díky tomu možno prozkoumat a odstranit. Přináší hluboké citové zotavení.

Harmonizační účinky: povzbuzuje epifýzu a přizpůsobuje hormonální děje lunárnímu cyklu. Působí příznivě na trávicí a reprodukční systém, pomáhá vstřebávat živiny, vylučovat jedovaté látky a zadržovat tekutiny. Přináší úlevu při degenerativních změnách kůže, vlasů, očí a některých orgánů, jako jsou například játra nebo slinivka. Má výborný vliv na premenstruační syndrom, početí, těhotenství, porod a kojení. Elixír z měsíčního kamene se používal při nespavosti. Působí preventivně proti náměsičnosti.

Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.

 


free counters

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
přírodní
Minerály a ostatní:
drahé kameny
,
měsíční kámen
Určení:
unisex
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
38.73 €
doprava
Poštovné a balné: 5.87 €
Platba předem
Česká pošta - balík cenný5.87 €
Možnosti platby:
  • PayPal
pouze 1 ks | k odeslání do 3 dnů * K odeslání: 24.9.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 3 dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Probuď se
Katalogové č.: 3570964
Počet zobrazení: 278x
Vloženo: 20.2.2013
Počet udělených: 32x