Nebe, peklo, ráj - hra

Originální autorská hra - vlastní návrh

Proveďte svého čertíka nebo andílka od začátku až do Nebe nebo Pekla. Cestou sbírejte "duše". Hra je založena na principu postupu od startovacího políčka do cíle (každý hráč má jednu figurku), hod kostky určuje postup po hrací desce, při vstupu na odlišené políčko je třeba si vytáhnout kartu a řídit se jejími pokyny. Za splněný úkol, získá hráč jednu duši. V cíli pak rozhoduje nejen kdo došel první až na konec, ale také kolik duší získal. Hra je určena pro 6 hráčů (3 čerti a 3 andělé) - lze ji hrát i jako týmovou hru -  čerti vs. andělé.

Hra je určena pro 2-6 hráčů.

Deska má rozložená rozměry 28 x 28 cm, půlená jako u běžných her.

Součástí dodávky je hrací deska, 6 figurek (vyrobených z FIMA), hrací kostka (z běžné obchodné sítě), sada kartiček s úkoly, sada kartiček "duší", pytlík na uložení hry a návod.

Nevhodné pro děti do 3 let.

Přehled člobrd i ostatních her najdete zde.

Poznámka: Každé člobrdo a hra jsou vyráběny až na základě objednávky, proto je tam delší dodací lhůta, obvykle 2-3 týdny, ale při větším počtu objednávek i déle.  Pokud potřebujete člobrdo / hru k určitému termínu (třeba jako dárek), samozřejmě se pokusím vyhovět a vše stihnout. :)

Figurky i vzhled desky jsou dle vlastního návrhu, respektejte prosím autorská práva. Jsem autorkou grafiky i celkového zpracování.

----------------------------------------

Pokud se vám mé výrobky líbí, nahlédněte i do mého dalšího profilu HEX, pokud si vyberete současně něco z obou, platíte jen jedno poštovné. Připište, prosím, tuto skutečnost do poznámky v objednávce.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
12.57 €
doprava
Poštovné a balné: 2.16 €
Platba předem
Česká pošta - psaní doporučené6.29 €
Uloženka2.16 €
Zásilkovna3.14 €
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 3 týdnů * K odeslání: 8.10.2018 Dostupnost: do 2 týdnů Termín odeslání: do 3 dnů od dostupnosti (po-pá)
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: saturnin
  Katalogové č.: 3489206
  Počet zobrazení: 232x
  Vloženo: 31.1.2013
  Počet udělených: 62x