Orgonit - lastura věžovka s granáty

Osobní orgonitový talisman ve tvaru lastura věžovky s českými granáty a zlatem. Je daleko živější než vypadá, pracuje neustále a pomůže Vám:

- chránit Vaše energetické pole
- zvyšovat fyzické a aurické vibrace
- obnovit zdraví, vitalitu a odolnost
- snížit únavu a harmonizovat spánek
- odstínit škodlivý vlivy elektroniky a geopatogenních zón a mnoho dalšího..

Kusy na fotkách jsou prodané, ale k disposici ihned je k nerozeznání podobný.

Jako každý správný orgonit, i tato lastura je především účinný transformátor energie. Přitahuje, čistí a pozvedá veškerou energii ve svém dosahu. Vhodné k nošení při sobě do kabelky, vhodné též jako dekorace. Na noc možno odkládat v ložnici, ne však rovnou blízko hlavy - mohlo by zpočátku rušit usínání. Nepotřebuje žádné energetické čištění ani nabíjení.

Složení:
kvalitní krystal křišťálu a zlomky křišťálu uvnitř, kousky českého granátu, piliny ryzí mědi a mosazi, odlito v mnoha vrstvách z křišťálové šperkařské pryskyřice. Pravé plátkové zlato 23,6 granátů uvnitř.
Balena bude v čirém zip sáčku s letákem obsahujícím podrobný popis.  (Dárkový organzový sáček lze na objednávku za 20 Kč).

Rozměry:
8,5 cm x 2,5 cm x 1,7 cm
Energetický dosah vytestovaný: 8 m


Český granát - pyrop - kámen který dokáže dodávat energii. Pomáhá získat a obnovit sílu, vitalitu, vášeň, plodnost.. podporuje vztahy a zájem o druhé.  Užitečný v době krizí. Pokud máte dojem, že se Vám vše rozpadá a nemáte sílu dostat se z beznaděje, je granát kamenem, který dobře poslouží.. Otevírá srdce, regeneruje tělo, stabilizuje. Zlepšuje kvalitu života..
Pravé plátkové zlato 23,6 karátů - přidáno  v hojném množství pro svou unikátní schopnost násobit účinky drahých  kamenů a zesilovat energii orgonitu.. Nejen vzhled, unikátní vlastnosti a hodnota zlata vedly odnepaměti k jeho  používání v klenotech s drahými kameny, ale právě tato jeho schopnost..  Čistí a posiluje účinek každého kamene.

Křišťál - naprosto nezbytná součást orgonitu - kvalitní křišťál uvnitř je podmínkou pro fungování orgonitu. Křišťálový hrot přírodní čirý vysoké kvality je zalit ve středu orgonitu. Křišťál je nejúčinnější a nejuniverzálnější krystal pro léčení, očistu, ochranu, harmonizaci... Všechny orgonity Silmarino obsahují velmi kvalitní pečlivě vybírané, očištěné a slunečním zářením nabíjené krystaly křišťálu.


Tvořím také na zakázku, pracuji s více než 90 ti druhy drahých kamenů - návrh složení talismanu možno osobně zacílit - více na dotaz, termín dodání dohodou, aktuálně do 3 týdnů.

-----------

Orgonity Silmarino - Vaše talismany od r. 2010 

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
romantický
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
19.16 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 4 týdnů * K odeslání: 11.2.2019 Dostupnost: do 3 týdnů Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Orgonity Silmarino
  Katalogové č.: 2616808
  Počet zobrazení: 255x
  Vloženo: 10.4.2012
  Počet udělených: 67x