Pomoc pro Heřmanice.

 

Obracím se Vás o pomoc pro jednu konkrétní rodinu v Heřmanicích!

 

Bydlím v Liberci a měla jsem potřebu nějakým způsobem pomoct a tak jsem v Heřmanicích strávila celý týden. Bylo to pro mě sice psychicky velice vyčerpávající, ale na druhou stranu nesmírně obohacující, dalo by se říct na celý život.

  Těžko se ta apokalypsa popisuje - zkuste si představit, že během chvilky ztratíte jistotu domova, přijdete nejen o všechny svoje věci, doklady, smlouvy, ale i o soukromí a třeba i o plnění základních životních potřeb - v některých domácnostech do dnešního dne stále ještě neteče voda...lidé jsou vyčerpaní a nemají kde nabrat síly, nemají kam utéct... a stále tam musejí žít.

A v takovéhle mezní životní situaci potkáte lidi, kteří neztratili životní optimismus, pořád se na Vás usmívají, dokonce jsem narazila i na pána, který si dokázal při tom všem zachovat smysl pro humor. Zažila jsem tam úžasnou pomoc všech dobrovolníků, hasičů a vojáků, kteří byli jako andělé spásy a z toho nejhoršího ty lidi vytáhli. Byla to pro mě veliká škola života, pochopila jsem, jak jsou všechny ty naše běžné denní starosti malicherné a směšné...

 

A protože není v mých silách pomoct všem, osud mi vybral jednu velice milou a statečnou rodinu,  která se celý život obětavě stará o postiženého člena, jsou vyplavení a přišli o 70 králíčků... přesto pro mě měli na tváři vždy milý úsměv. Touto cestou, prostřednictvím mé fotografické pohlednice, bych jim chtěla pomoct.

Každému nemusí vyhovovat možnost pomoci přes různé organizace, někdo by rád pomohl přímo někomu konkrétnímu. A tuhle možnost Vám nabízím. Na oplátku Vám poskytnu kontakt a adresu s poděkováním této rodiny, abyste si mohli případnou pomoc ověřit. Cena je orientační, může být menší i větší, záleží na možnostech každého z Vás...snad to pravidla na Fleru umožňují (anebo zakoupit symbolicky víc ks, to je možná nejschůdnější)

 

Případným dárcům velice, velice děkuji !!!

 

 

 

Sbírka je u konce, toto je výsledek, všem ještě jednou díky !!!

https://www.youtube.com/watch?v=R1fx2okU4dE

 

 

 

 

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
4.25 €
doprava
Poštovné a balné: zdarma
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce0 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
25 ks | k odeslání do 3 dnů * K odeslání: 25.9.2017 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Jana Pokorná
Katalogové č.: 1053673
Počet zobrazení: 2825x
Vloženo: 1.9.2010
Počet udělených: 62x