Slunce a sluníčko lazuritové - orgonit - souprava

Orgonitový talisman pro Váš byt - závěs slunce s menším sluníčkem. Vytvořeno pro soutěž s tématem "Jablko nepadá daleko od stromu"

Hlasování v soutěži proběhlo ZDE.

Nafocený komplet se již prodal - na přání vytvořím podobný cca 3 -4 týdny.

Komplet možno používat zvlášť - velké slunce pro ochranu a ozdobu Vašeho domova a malé sluníčko jako přívěšek - osobní amulet - talisman - šperk.

Tato sluníčková dvojice je daleko živější než vypadá, pracuje neustále a pomůže Vám:

- chránit Vaše energetické pole
- zvyšovat fyzické a aurické vibrace
- s regenerací, uzdravováním a zvýšením odolnosti
- snížit únavu a harmonizovat spánek
- zlepšovat vlastnosti vody a potravin v blízkosti
- odstínit škodlivý vlivy elektroniky a geopatogenních zón a mnoho dalšího..

Jako každý orgonit, i tento slunečný závěs je účinným nástrojem přeměny energie. Přitahuje, čistí a pozvedá veškerou energii ve svém dosahu. Vhodné k zavěšení na stěnu, menší sluníčko možno oddělit a nosit při sobě jako přívěšek, šperk, osobní talisman na cesty... na noc možno ponechávat i v ložnici, ne však rovnou blízko hlavy - může zpočátku rušit usínání. Slunce nepotřebují žádné energetické čištění ani nabíjení.

Složení:
kvalitní krystaly křišťálu uprostřed, lapis lazuli (tromlouvané zuby) a pravé plátkové zlato 23,6 karátů ve velkém množství viditelně u povrchu, piliny mědi a mosazi, obě slunce byla odlita v mnoha vrstvách z křišťálové šperkařské pryskyřice.
Závěs z ručně barvených hedvábných šňůr, zakončený dole třemi lazuritovými zuby.  Baleno bude v sáčku organzovém s letákem obsahujícím podrobný popis.  (Dárkové balení na objednávku - uvedete-li při objednávce do poznámky, zvýší cenu o 30 Kč)


Rozměry velké slunce: průměr cca 15 cm, výška cca 1,3 cm
Rozměry malé sluníčko: průměr 5,5  cm, výška cca 0,7 cm
Celková délka kompletu: dle nastavení závěsných šňůr 35 - 60 cm


Energetický dosah kompletu vytestovaný: cca 15 m
Energetický dosah malého sluníčka samostatně: cca 5 m
(upřesním pro nové kusy)


Lapis lazuli/lazurit - kámen ceněný od starověku, podporuje osobní a duchovní sílu. Přináší vyrovnanost, klid a mír hluboký jako je jeho mořská barva. Pomáhá odstraňovat stres.. Bývá pokládán za výborný ochranný kámen, vede též k přejímání odpovědnosti za vlastní činy a osud.  Upevňuje vztahy, pomáhá uvolňovat emoce a vyjádření pocitů..

Pravé plátkové zlato 23,6 karátů - přidáno v hojném množství pro svou unikátní schopnost násobit účinky drahých kamenů a zesilovat energii orgonitu.. Nejen vzhled, unikátní vlastnosti a hodnota zlata vedly odnepaměti k jeho používání v klenotech s drahými kameny, ale právě tato jeho schopnost.. Čistí a posiluje účinek každého kamene.

Křišťál - naprosto nezbytná součást orgonitu - kvalitní křišťál uvnitř je podmínkou pro fungování orgonitu. Křišťálový hrot přírodní čirý vysoké kvality je zalit ve středu orgonitu. Křišťál je nejúčinnější a nejuniverzálnější krystal pro léčení, očistu, ochranu, harmonizaci... Všechny orgonity Silmarino obsahují velmi kvalitní pečlivě vybírané, očištěné a slunečním zářením nabíjené krystaly křišťálu.


Pokud se líbí, neváhejte. Tento komplet je jediný originál  - stejný ani velmi podobný už vytvořen nebude. Vybírejte srdcem, naslouchejte intuici..

Vytvořeno pro klubovou soutěž na téma "Jablko nepadá daleko od stromu"

Tvořím také na zakázku, pracuji s více než 90 ti druhy drahých kamenů - návrh složení talismanu možno osobně zacílit - více na dotaz, termín dodání u práce na zakázku dohodou, aktuálně do 3 týdnů.

------

Orgonity Silmarino - Vaše orgonitové talismany od r. 2010

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
romantický
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
113.69 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání více jak měsíc * K odeslání: za měsíc a více Dostupnost: za měsíc a více Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Orgonity Silmarino
  Katalogové č.: 2465295
  Počet zobrazení: 427x
  Vloženo: 22.2.2012
  Počet udělených: 83x