Špaldový polštář \"Jsi moje hvězda\"

Rok 2018 je v plném proudu. Přichází jaro, budou Velikonoce, bude Máj. Nastane lásky čas a v tomto roce 2018, roce Venuše, bude tento láskyplný čas o to intenzivnější.

Symbolem Venuše je pentagram. Pěticípá hvězda, jejíž každý cíp znázorňuje jeden živel - oheň, vodu, vzduch, zem a Ducha (Vědomí) - a vše sjednocuje v jednotu. Kdo potřebuje nalézti harmonii, bude mu pentagram vhodným pomocníkem.

Oranžová barva je barvou 2. čakry. Ta se nachází v oblasti podbříšku, ovlivňuje tak pohlavní orgány, ledviny, močový měchýř, tlusté střevo, celou spodní část páteře, ale rovněž veškeré tekutiny v těle, jelikož jejím elementem je voda. Kdo snad cítí nebo jej trápí tělesné obtíže v této oblasti, měl by s druhou čakrou pracovat. Z mého pohledu znamená 2. čakra sebeúctu a tvořivost.

Světle modrá barva je barvou 5. čakry. Najdeme ji v oblasti krku - štítné žlázy. Je tudíž zřejmé, že veškeré tělesné problémy v krční oblasti souvisí právě s touto pátou čakrou. Mohou to být i běžné bolesti v krku, starosti se zuby, ústy, ale i se sluchem. Tato čakra je komunikační. Nejde však pouze o umění se vyjadřovat, komunikovat, ale zároveň umět naslouchat jiným.

Tento polštář tak bude skvělým pomocníkem všem, kdo snad zakouší problémy či cítí mezery v některé z těchto oblastí. Můžete si jej dát pod krk nebo pod ledviny, díky zvoleným barvám bude skvělým aktivátorem právě 2. a 5. čakry.

Uvnitř obsažené špaldové slupky, které jsou v BIO kvalitě mají rovněž velmi dobré léčivé účinky. Po nahřátí Vám navíc o to rychleji pomohou od bolesti krční páteře nebo zharmonizují ledviny.

Polštář je ušitý ze 100% bavlněného plátna modré až tyrkysové barvy. Na obou stranách jsou našité ručně malované mandalové aplikace. Po stranách je ozdobený strojovou výšivkou a bavlněnou krajkou. Povlak je ve tvaru tunýlku, na bočních stranách jsou stuhy k zavázání, které jsou rovněž ozdobené výšivkou.

Vnitřní část je z oranžového 100% bavlněného plátna s hvězdičkami a je naplněná špaldovými slupkami v BIO kvalitě. Vnitřní část lze rovněž prát.

Navíc je k tomuto polštáři přívěsek ve tvaru pěticípé hvězdy, který je ručně malovaný. Uvnitř jsou špaldové slupky a levandule.

Polštář je velký 57 x 20 cm a váží 750 g.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Materiál - textil:
bavlna
Velikost:
jiná
Styl:
extravagantní
,
hravý, veselý
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: zdarma
Platba předem
ZDARMA - Optimální doprava dle prodejce0 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Los Makinos
Katalogové č.: 9387029
Počet zobrazení: 124x
Vloženo: 13.3.2018
Počet udělených: 104x