Profil uživatele
Zlaté české ruce
Prodávající
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Registrace: 2.11.2016

ZLATÉ ČESKÉ RUCE

Precizní výroba trvá dlouho, ale stojí to za to. Budeme velice potěšeni, pokud se Vám budou výrobky líbit.

 

Filozofie značky 

Materiál

Používáme výhradně vrchové hovězí kůže. Jedná se o nejkvalitnější (vrchovou) část kůže, kde je zachována její charakteristická struktura, rysy a znaky života. Kůže jsou zpracovány podle nejpřísnějších norem a standardů a proto již nemusí být podomácku barveny či jinak upravovány.

Vrchová část kůže je vždy nejdražší, avšak její kvalita a půvab je k nezaplacení. Kožený výrobek s umělým vrchem, je prostě jen s umělým vrchem.

 

Plnohodnotně a prostorně

Neustále je co zlepšovat, přesto se snažíme, aby každý výrobek opustil pracovní stůl plnohodnotně použitelný, se správnými rozměry a svému majiteli plnohodnotně sloužil. Dáváme si záležet, aby se do našich výrobku vešlo přesně to, co je třeba a vždy i něco navíc.

Moderní přístup

Moderní přístup je pro nás číslo jedna. Neříkáme, jak skvěle se žilo v minulosti a že bylo líp. Žijeme teď a tady. Vyrábíme české věci tradičním i moderním způsobem. Nezaspali jsme dobu, přesto nám tradiční hodnoty jako slušnost a poctivost nejsou cizí. Tvoříme budoucnost skrze naše výrobky, a to i díky Vám.

Děkujeme. Užijte si Zlaté české ruce

 

2019 - všechna práva vyhrazena

 

 

  

100 %

 

Způsob dopravy
Česká pošta - Platba předem ev. dobírka Česká pošta - Doporučeně Zaslání vždy doporučeně jako balík do ruky nebo doporučený balíček.
Obchodní podmínky

Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno písemně na adresu Vrchlického 739, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, 250 01 společeně s neporušeným a nepoužitým zbožím včetně původního obalu (krabičky a další), s neporušenými visačkami (pokud obsahuje) ve lhůtě uvedené v předchozí větě.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
563888
4.11.2016 PRVNÍ DEN
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím