Menu
--
Profil prodejce 4Radost Domů
Květoslava Schubertová Želízková
  • aktivní prodejce / od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Krňany, ČR
  • 3576 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1076) 100%
Nadšenci: 3062
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3576
Registrace: 4.2.2014
Město: Krňany
Stát: ČR
Důležitá informace: Krásné léto, jsem v plné síle :o), balíčky zas odesílám den, dva po připsání částky na účet.

4Radost

/ Prodávající
Novinky
894040
29.7.2020 Krásný večer, dovolená je již za mnou, u šití si odpočinu - jak nemám do čeho píchnout musím pádlovat, chodit..... :o)

 

 

 

Vítejte v mém obchůdku,

jsem moc ráda, že jste se u mě zastavili, těším se na  jakýkoli komentář, srdíčko, radu, či nápad....  samozřejmě budu ráda za objednávku :o).

Vždycky jsem chtěla dělat, co by mě bavilo, a při změně životního stylu jsem si řekla proč ne, všechno jde, když se chce (snad :o)). Proč dělat mezi papíry a jen s počítačem, chodit od pondělka do pátku do práce, pracovat a vytvářet hodnoty, co nikdo neohodnotí :o), krásné dny trávit zavřená v kanceláři,... A tak občas šiji a stříhám celý den :o),....

Šít jsem začala na základní škole, pomáhala jsem své matce s šitím na zakázku. tímto bych ji i chtěla poděkovat za předané zkušenosti - rady nad zlato :o). Vystudovala jsem střední technickou školu se zaměřením na odívání,....... dlouhá cesta životem 

............................................................

 

     Platba a doprava zboží zasílám doporučeně Českou poštou, při nákupu více kusů poštovné nenavyšuji. Fakturu je možné si vytisknout pod objednávkou, nebo ji mohu zaslat v obálce. Platba je možná převodem na účet, nebo platba hotově při osobním převzetí v Třebsíně, Hradištku, Štěchovicích.

      Výměna zboží - jelikož většinou šiji na míru koncového zákazníka, zboží na zakázku bezplatně upravím,.... Vrátit zpět lze zboží již hotové, moc děkuji za pochopení. Komunikace vnitřní poštou, určitě se domluvíme :o)

Při vrácení zboží, platbu ponížím o poštovné.

 

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám doporučeně do 3 pracovních dnů po připsání platby na účet. Výrobek je možné osobně převzít v Třebsíně - okres Benešov, na Hradištku, Štěchovicích - okres Praha-západ.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od 4Radost

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím