Menu
--
Profil prodejce 4WOOD Domů
Profil uživatele
4WOOD
Prodávající
Ptení
Registrace: 10.11.2014

Zdravím Vás v našem dřevěném obchůdku,

jsme dva Truhláři otec a syn. Já se věnuji výrobě poliček ve tvaru stromu. A také se zabývám výrobou stolů, prkének a drobných šperků. Otec se věnuje převážně výrobě soustružených výrobků, jakou jsou misky, talíře, svícny, propisky. Také  se zabývá výrobky z pryskiřice .

Vše děláme s láskou k přírodě. Do každého výrobku vkládáme kus sebe i svého srdce. Výrobkům věnujeme maximum času. Snažíme se výrobek učinit dokonalým a jedinečným. Všechny výrobky jsou originální. 

Práce se dřevem nás naplňuje a baví. 

  

                  

Děkujeme za vaši návštěvu ! 

Tým 4WOOD 

 

Povrchová úprava 

Na naše dřevěné výrobky požíváme přírodní ošetření . Které je vždy zalženo na přírodní bázi . Dřevo je přírodní materiál a je škoda ho uzavírat laky. Dřevo potom nemůže dýchat .

Světlicový olej

Nejčastěji jej používáme na servírovací prkénka a krájecí desky. Je vyráběn lisováním zralých a sušených semen světlice barvířské. Světlicový olej zvyšuje odolnost dřeva proti působení vody a snižuje tak výskyt prasklin. Zvýrazňuje přirozenou krásu a kresbu dřeva.

Včelí vosk

Používáme na dekorační předmety šperky a podobné výrobky. Jedná se o přírodní ochranu dřeva která je unikátní svým složením.Vosk zvýrazňuje strukturu dřeva, má dobrou odolnost vůči vodě. Natřený povrch dřeva je nenáchylný k zašpinění, odpuzuje vodu, je odolný proti oděru a příjemný na dotyk. Krásně zvýrazní bravu a kresbu dřeva. 

Dekorační vosk Osmo

Dekorační vosk je na bázi přírodních olejů a vosků. Spojuje jejich výhody. Vytvoří povrch odpuzující vodu a nečistoty – je odolný při stírání na vlhko a rovněž je odolný vůči skvrnám. Neodprýskává, nepraská a neodlupuje se. Nechává dřevo dýchat a neuzavírá jeho povrch .

Tvrdý voskový olej Osmo

Tvrdý voskový olej je ideální úprava povrchu pro silně zatěžované přírodní povrchy. Odpuzuje vodu a je odolný vůči chemikáliím používaným v domácnosti. Dřevo si uchová přírodní vzhled. Tvrdý voskový olej je vyroben na základě přírodních olejů a vosků. Oleje a vosky se vsakují hluboko do dřeva a udržují jej zdravé a nenechávají dřevo vyschnout. Dřevo může dýchat. Nanášíme jej ve dvou vrstvách.

 

Údržba výrobků 

Důležité upozornění-umýváte-li dřevěné výrobky ošetřené přírodními oleji pomocí agresivních saponátů, obsahujících např. citronovou složku, dochází ve dřevě k různým procesům, jako je bělení apod. a tím ke změně barvy, skvrnám a jiným znehodnocujícím procesům. Vyvarujte se této praxi a předejděte tak zklamání ze zničeného výrobku.

  • Nepoužívat agresivní čistící prostředky 
  • Nenechávat ponořené ve vodě
  • Nemýt v myčce 
  • Nevystavovat vysokým teplotám 

Proč nakoupit právě u nás ?

 

Veškeré naše výrobky vytváříme ručně ! Žádný znich nám nevyrábí nikdo jiný než náš tým 4WOOD .

Vždy se snažíme vybrat jedinečný kousek dřeva s odlišnou kresbou, barvou nebo nějakou jinou zvláštností. Vložit do dřeva ten správný tvar, aby výrobek vždy vynikl. Nikdy nevyrobit dva stejné kousky, tomu u nás říkáme 100% originál z našich českých rukou.

Proto každý u nás zakoupeny výrobek je 100% originální na tom si u nás zakládáme. Dřevo je přírodní materiál , živý materiál , který se vývíji . Má spostu suků a prasklin a jiných poranění . Někteří lidi nechápou že suky očka a podobné věci jsou jedinečnosti . Které rozlišují jednotlivé kusy od sériové výroby bez uznání jaké koliv vady . Ale právě tyto maličkosti odlišnosti , spolu s poctivou ruční prací a láskou k přírodě . Tvoří z našeho výrobku ten jedinečný kousek který nebude mít nikdo jiný než vy !

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta DPD
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží v obchůdkům 4WOOD.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

K uzavření kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím dojde odesláním objednávky ze strany kupujícího a jejím přijetím ze strany prodávajícího. Objednávka i její přijetí probíhají prostřednictvím systému na stránkách www.fler.cz. Kupní smlouva je uzavřena přijetím objednávky prodávajícím. Uskutečněním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami prodávajícího.

3. Kupní cena a její úhrada

Kupní cena je uvedena u každého zboží. Kupní cenou se rozumí cena za zboží a částka za poštovné a balné (dále jen poštovné).

Kupující je povinen do 7 dnů od uzavření kupní smlouvy uhradit kupní cenu zboží. Platba probíhá bezhotovostně prostřednictvím bankovního převodu. Pokud kupující neuhradí objednávku do 14 dnů od jejího uskutečnění, je prodávající oprávněn od smlouvy odstoupit a objednávku zrušit.

4. Záloha 

Záloha je pouze pro zboží na zakázku v částce více jak 4000 Kč . Slouží jako záloha na materiály a částečné náklady na výrobu . Záloha není vratná . Výše zálohy činí 50% z ceny výrobku . Složí jako jistina pro prodejce ( výrobce ) .

5. Dodání zboží

Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty , větší zásilky prostřednictvím DPD.

6. Odstoupení od smlouvy (vrácení zboží)

Kupující má právo podle § 1829 občanského zákoníku do 14 dnů ode dne převzetí zboží odstoupit od kupní smlouvy.

Pokud odstoupí kupující od kupní smlouvy, zašle prodávajícímu bez zbytečného odkladu (nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy) zboží, které od něho obdržel. Zboží nesmí jevit známky užívání či opotřebení. Náklady na vrácení nese kupující.

Odstoupí-li kupující od smlouvy, prodávající mu vrátí bez zbytečného odkladu všechny prostředky, včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal, stejným způsobem. 

V případě, že je zboží vyráběné na zakázku pro konkrétního kupujícího, není kupující oprávněn od smlouvy odstoupit.A bude vráceno pouze 50% dané částky za výrobek/y .

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 20.8.2018

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
883033
20.5.2020 Krásný den všem ,

Ke každé objednávce dáreček zdarma !
Do dnešní půlnoci !
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím