Domů Profil prodejce 4WOOD
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Ptení, ČR
  • 814 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (191) 100%
Nadšenci: 574
Aktivita: aktivní
Prodáno: 814
Registrace: 10.11.2014
Město: Ptení
Stát: ČR
Důležitá informace: Zakázková výroba nábytku a designových doplňků.

4WOOD

/ Prodávající
Novinky
1011802
15.6.2022 Od 24.6.2022 do 5.7.2022 jsme na krásné dovolené. Myslete na to že naše reakce budou již opožděné. A veškeré objednávky vyřešíme po příjezdu.

Krásný den všem. :)))

Vítám Vás v našem dřevěném obchůdku,

 

jsem vyučený Truhlář. Věnuji se výrobě poliček ve tvaru stromu. A také se zabývám výrobou stolů, prkének a jiných designových výrobků. Také se zabývám výrobky z pryskyřice . Líbí se mi zde spojení jedinečného dřeva a unikátní možnost barevnosti a provedení a všech možností spojení těchto dvou materiálů. Které ve výsledku tvoří opravdu zajímavý výsledek. 

 

Vše dělám s láskou k dřevu. Do každého výrobku vkládáme kus sebe i svého srdce. Výrobkům věnuji maximum času. Snažím se výrobek učinit dokonalým a jedinečným. Všechny výrobky jsou originální. 

 

Práce se dřevem mě naplňuje a baví. 

  

                  

 

Děkujeme za vaši návštěvu ! 

Tým 4WOOD 

 

Povrchová úprava 

Na naše dřevěné výrobky požíváme přírodní ošetření. Které je vždy založeno na přírodní bázi. Dřevo je přírodní materiál a zaslouží přírodní povrchovou úpravu. Která zvýrazní jeho přirozenou krásu.

Světlicový olej

Nejčastěji jej používáme na servírovací prkénka a krájecí desky. Je vyráběn lisováním zralých a sušených semen světlice barvířské. Světlicový olej zvyšuje odolnost dřeva proti působení vody a snižuje tak výskyt prasklin. Zvýrazňuje přirozenou krásu a kresbu dřeva.

Včelí vosk

Používáme na dekorační předmety šperky a podobné výrobky. Jedná se o přírodní ochranu dřeva která je unikátní svým složením.Vosk zvýrazňuje strukturu dřeva, má dobrou odolnost vůči vodě. Natřený povrch dřeva je nenáchylný k zašpinění, odpuzuje vodu, je odolný proti oděru a příjemný na dotyk. Krásně zvýrazní bravu a kresbu dřeva. 

Dekorační vosk Osmo

Dekorační vosk je na bázi přírodních olejů a vosků. Spojuje jejich výhody. Vytvoří povrch odpuzující vodu a nečistoty – je odolný při stírání na vlhko a rovněž je odolný vůči skvrnám. Neodprýskává, nepraská a neodlupuje se. Nechává dřevo dýchat a neuzavírá jeho povrch .

Tvrdý voskový olej Osmo

Tvrdý voskový olej je ideální úprava povrchu pro silně zatěžované přírodní povrchy. Odpuzuje vodu a je odolný vůči chemikáliím používaným v domácnosti. Dřevo si uchová přírodní vzhled. Tvrdý voskový olej je vyroben na základě přírodních olejů a vosků. Oleje a vosky se vsakují hluboko do dřeva a udržují jej zdravé a nenechávají dřevo vyschnout. Dřevo může dýchat. Nanášíme jej ve dvou vrstvách.

Rubio Monocoat Oil plus 2C

Rubio® Monocoat Oil Plus 2C je olejový nátěr na dřevo nejnovější generace, který dokáže barevně natónovat a ochránit povrch pouze jednou vrstvou. 

Zdůrazňuje přírodní vzhled dřeva, je příjemný na dotyk. Ekologický produkt – 0% VOC. Neobsahuje vodu ani rozpouštědla. Snadná údržba. Dlouhodobá ochrana. Velmi odolný proti oděru. Odolný vůči vodě, vhodný do koupelen i kuchyní. Odolává vysokým teplotám

 

 

Údržba výrobků 

Důležité upozornění-umýváte-li dřevěné výrobky ošetřené přírodními oleji pomocí agresivních saponátů, obsahujících např. citronovou složku, dochází ve dřevě k různým procesům, jako je bělení apod. a tím ke změně barvy, skvrnám a jiným znehodnocujícím procesům. Vyvarujte se této praxi a předejděte tak zklamání ze zničeného výrobku.

  • Nepoužívat agresivní čistící prostředky 
  • Nenechávat ponořené ve vodě
  • Nemýt v myčce 
  • Nevystavovat vysokým teplotám 

Proč nakoupit právě u nás ?

 

Veškeré naše výrobky vytváříme ručně ! Žádný znich nám nevyrábí nikdo jiný než náš tým 4WOOD .

Vždy se snažíme vybrat jedinečný kousek dřeva s odlišnou kresbou, barvou nebo nějakou jinou zvláštností. Vložit do dřeva ten správný tvar, aby výrobek vždy vynikl. Nikdy nevyrobit dva stejné kousky, tomu u nás říkáme 100% originál z našich českých rukou.

Proto každý u nás zakoupeny výrobek je 100% originální na tom si u nás zakládáme. Dřevo je přírodní materiál , živý materiál , který se vývíji. Má spostu suků a prasklin a jiných odlišností. Někteří lidi nechápou že suky očka a podobné věci jsou jedinečnosti. Které rozlišují jednotlivé kusy od sériové výroby bez uznání jaké koliv vady. Ale právě tyto maličkosti odlišnosti, spolu s poctivou ruční prací a láskou k přírod. Tvoří z našeho výrobku ten jedinečný kousek který nebude mít nikdo jiný než vy!

Velice nás potěší když si zakoupíte náš výrobek.  

 

Způsob dopravy
Česká pošta DPD
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od 4WOOD

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--