Profil uživatele
aadja
Prodávající
Lány
Registrace: 27.5.2009

Část mě je ještě dítě, které si rádo hraje, jeho mysl je plná fantazie, je spontanní a nezkrotné.
Jinou částí jsem maminka, která si maximalně užívá čas se svými dvěma dětmi a samozřejmě nemalým dílem jsem nechutně dospělá a realistická osoba.
Pro uvolnění a radost ze života se snažím v sebemenší volné chviličce uniknout do své první části, do prostoru bez hranic.....
Jeden nápad plodí druhý. Čím více člověk tvoří, tím více se přiblíží múze. Bývají to jen chvilky, ale pokud mě Múza osloví, jsem jako smyslu zbavená a jen tvořím a tvořím a tvořím.....


Má tvorba je mé já - mé nálady, má přání a touhy, můj svět. Dva světy. Vnitřní a vnější, oba se vzájemně prolínají, oba se ovlivňují.

Dovolte mi nechat Vás nahlédnout do svých světů.....


************************************************************************************

ÚDAJE KE ZBOŽÍ

Veškeré zboží mohu upravit na míru dle Vašeho přání!!
*********************************************

Ke všem náušnicím samozřejmě dodávám gumové zarážky, aby náušničky nespadly z ouška!!!K puzetkám dodávám platinové zarážky! Pokud byste si přáli gumové, informujte mě, prosím, fler poštou.

Většina náušnic má afroháček ze stříbra (s puncem 925). Těm, které ho nemají, mohu afroháček vyměnit za afroháček stříbrný(s puncem)- s příplatkem 10kč či z osteofixu( chirurgický nealergenní drátek) - příplatek 5kč.
Zinkové obruče (černé) mohu vyměnit za lankové obruče se šroubovacím a elegantním zapínáním - příplatek 15kč. 

Jelikož prodávám ještě jinde, může se stát, že zboží z nabídky fleru zmizí. Pokud byste ale měli o to konkrétní zboží zájem, neváhejte mě kontaktovat skrze fler poštu.

Děkuji 

Způsob dopravy
- ČESKÁ POŠTA: Zboží zasílám DOPORUČENĚ v bublinkové obálce. Cena poštovného je uvedena u každé položky. Při objednání více zboží, odesílám v jedné obálce za jedno poštovné (to vyšší) Preferuji platbu předem. Obálku odešlu do 1. prac.dne od doručení platby na můj účet. _________________________________________________________________________________________ - OSOBNÍ ODBĚR: Po předchozí domluvě je možné zboží vyzvednout v Lánech (u Kladna).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím