Profil uživatele
Aann
Prodávající
Kunštát
Registrace: 24.2.2010

Vítám Vás ve svém virtuálním flerovém obchůdku.

Rozhodla jsem se, že se z nakupujícího a očumujícího změním na nabízejícího a třeba i prodávajícího. Nabízet budu hlavně hedvábné a plstěné šperky a fáčové šátky s bambulkami. Pokud byste měli konkrétní představu o barvě, velikosti a celkově vzhledu čehokoli, co umím vyrobit, budu ráda, když se ozvete. Vynasnažím se vyhovět Vašim požadavkům.

Práci s hedvábím i rounem mám moc ráda. Oboje je neskutečně příjemné na dotek, takže je radot z nich cokoli vytvářet. Stejně tak fáčovina, ze které šiji šátky, je lehoučká a jemná, krásně se s ní pracuje a moc dobře se nosí.

 

Šátky sama barvím a taky ustaluji v profesionálním ustalovači, takže by neměly pouštět, přesto doporučuji prát pouze ve studené nebo vlažné vodě, protože rouno na bambulky může trochu pouštět. Obarvit šátek by ale nemělo.

šátky

 

Hedvábné náhrdelníky a náramky jsou opět z ustálených látek, proto by taky pouštět neměly. Čistit doporučuji hadříkem s technickým benzinem nebo jemně namydleným kartáčkem.

Jelikož jsem odjakživa pyroman a jakákoli činnost s ohněm (třeba vrtání se ve svíčkách) mě nanejvýš těší, je jen logické, že jsem neodolala a pustila se do opalování organzy a vyrábění organzových kytek.

Na Fleru nejsem sama. Mám tu maminku, která šije krásný originální patchwork, kamarádku olege, u které seženete krásné doplňky nejen pro nevěsty a sestru Madd, u které koupíte krásné pohodlné kalhoty. Při nákupu ze všech těchto profilů platíte jen jedno poštovné.

Způsob dopravy
Zboží Vám zašlu v bublinkové obálce nebo vhodné krabičce Českou poštou, ihned po obdržení platby na účet.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.