Jsem zpátky z dovolené, plná elánu, potkat se můžeme hned tento víkend na Selských slavnostech v Holašovicích.
Profil uživatele
Abatyka
Jiřina Krajčová | prodávající
Klecany
Registrace: 14.1.2010

Vítejte u Abatyky!

 

Značku Abatyka jsem založila v roce 2003, na počátku byl záměr skloubit péči o rodinu s potřebou kreativní seberealizace a možností svobodně řídit svůj čas.

Těžiště tvorby se postupně přesunulo od batikovaných triček k šití a hlavně navrhování pohodlného oblečení. Abatyka se stále vyvíjí, což mě napňuje radostí i pokorou.

Výrobky z dílny Abatyka jsou ušité z přírodních látek, převažuje bavlna a len, které vybírám s velkou pečlivostí. Často již při prvním pohledu na látku vidím budoucí výrobek.

Po ušití následuje řemeslné zpracování oděvů batikou a malbou na textil, případně potiskem. Všechny střihy a vzory jsou mé vlastní, autorské. Používám kvalitní barvy, které snesou i praní v pračce.

Momentálně jsou asi nejvíce žádané turecké kalhoty, kde už vzniklo nespočet barevných kombinací a sukně, dlouhé i krátké, úpletové i bavlněné z designových látek.

Převažuje dámská móda, ale opomenuti nezůstávají ani muži a děti.

V nabídce jsou sukně, haleny, šaty i pohodlné domácí kalhoty:

 

Většinu modelů lze objednat i v jiné velikosti nebo jiném barevném provedení. Také je možné a vítané nechat si ušít model na míru. Drobné úpravy mají u nás zákaznice už v ceně.

Slevu na nákup a přednostní informace o tom, co se chystá, získáte vstupem do tohoto klubu, jste srdečně zváni.

Kromě prodeje přes internet je možné se setkat na řemeslných a dobových jarmarcích.

Zájemcům o trička je určen další obchod JK Atelier, kde najdou trička všech druhů a velikostí.
 
 V květnu 2013 byly výrobky Abatyka oceněny certifikátem Polabí - regionální produkt.
 

Abatyka má adoptovanou keňskou holčičku Fionu.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou jako cenný balík nebo doporučený dopis, zabalené v bublinkové obálce nebo krabici. Zboží odesílám většinou následující den po připsání platby na účet. Poštovné do ciziny bude upřesněno předem podle tarifů pošty a podle velikosti zásilky. Při objednávce nad 3000 je poštovné zdarma.
Obchodní podmínky

Případné reklamace budeme řešit  k maximální spokojenosti zákazníka. 

Nový občanský zákoník nám ukládá povinnost informovat vás o podmínkách pro uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy:

1. Právo odstoupit od smlouvy

Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu. Toto se nevztahuje na zboží vyráběné na míru či upravované na přání.

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

a) Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám oznámíte, že odstupujete od této smlouvy, zašlete zpět. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.“. 

b) Ponesete přímé náklady spojené s navrácením zboží. S vrácením platby můžeme počkat do té doby, než vrácené zboží obdržíme.

c) Zboží je nutno vzhledem k jeho povaze vrátit nepoužité, v původním stavu a balení.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
640127
20.7.2017 Pozvánka pro zákaznice z okolí Budějovic, 21. - 23. 7. se můžeme potkat na Slavnostech v Holašovicích. Krásné léto. Abatyka
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.