PayPal - for customers abroad *** Pro zákazníky ze Slovenska - FIO
Profil uživatele
Abraka Gabra
Gabriela Radová | prodávající
Kelč
Registrace: 21.1.2010

 PayPal - for Customers Abroad 

***
NOVINKY:
image 

 

 

Abraka Gabra 
šperky s upřímností sobě vlastní.

***
Jmenuji se Gabriela Radová a zde na Fleru nabízím převážně šperky z cínu, nejčastě v kombinaci s minerály. Ale protože velice ráda experimentuji tak v mých rukou vznikly už i šperky s kožešinou, sklem, pryskyřicí, s kostmi a jinými organickými i neorganickými materiály.

Pracuji technikou letování, tzn. že své výrobky neodlévám.

Ráda vymýšlím nové postupy a vzory. Tak tomu před lety bylo i u placek, které používám ke zdobení větví, jednotlivě a nebo jimi vyplňuji prostory kolem kamene. Jedná se tedy o autorský nápad a já jsem na něj samozřejmě patřičně hrdá :)

Má hlava je plná nápadů a ty se netýkají pouze šperků. Jen čas a povinnosti kolem domu, velké zahrady a 
rodiny mi brání věnovat se všemu naplno. I přesto se mi občas povede udělat si čas na nějakou tu větší věc jako je obraz, hodiny, asambláž a pod.

Práce s cínem mě neskonale baví a doufám, že je to na výsledku znát.

***

 

obrázek je s proklikem na blog

***

 A nakonec malá ukázka mé tvorby:

 

Jak jsem se ve své tvorbě nechala inspirovat pohádkami...
 - stačí kliknout na obrázek Mrkáček
image

***

Ukázka využití mého autorského nápadu - tzv. "placičkování" Vítězství

 

  

***
© Mé výrobky jsou autorská díla a proto jsou chráněna autorským zákonem ©

***

 

 Opasky s originálními sponami najdete také v nabídce dílny Končiny se kterou spolupracuji.

  

      

 *** 

 Mé šperky na Simoně Stašové u příležitosti společné výstavy Fenomén cínu
- fotograf Milan Kruliš.

***


Na Fléru je i má sestra

Pindrush,

která maluje na kameny a moc hezky si hraje s černým drátem 

    ***

Děkuji za vaši návštěvu.

***

Vlastníte cínový šperk a chcete aby měl lesk stejný jako při jeho pořízení?

K tomu vám pomůže pár jednoduchých rad:

Cínový šperk je při zakoupení vyleštěný a ošetřený antioxidantem proti změnám povrchu. Ale tento antioxidant časem ztrácí svou funkci. A tak se doporučuje šperky, které zrovna nenosíte, uschovat na suchém a temném místě.

***

Pokud šperku chcete vrátit lesk, doporučuji použít Švédskou utěrku nebo třeba vatu Auron a šperk vylešti. Někdy stačí pouhá riflovina ;)

Poté šperk přetřete olejem - třeba tím co máte v kuchyni :) Dbejte na to, aby se dostal do všech spár ve šperku. Olej krásně zvýrazní kontrast mezi tmavou patinou a barvou cínu a působí jako antioxidant.
Následně jej pečlivě vytřete bavlněným hadříkem, abyste si při nošení neumastila oděv.

***

Také je potřeba dát si pozor při používání parfémů - vždy mějte na mysli, že parfémy obsahují agresivní alkohol, který by mohl uškodit jak cínu tak (a to hlavně) vsazenému kameni.

Se šperky se doporučuje nekoupat. Ale to jen kvůli dřívější ztrátě lesku, nebo vlastnostem některých kamenů. Obzvlášť se nedoporučuje namáčet barvené kameny - o barveném kameni by vás ale měl každý slušný prodejce informovat.

***

Pevnost/odolnost šperku: cín není tak pevný materiál jakojiné drahé kovy. Nemůžete tedy očekávat, že bude stejně odolný na nárazy či prohnutí běžnou silou. Dávejte si na to pozor. Obvykle, když se nějaká tenčí část šperku prohne, dá se vrátit také zpět :) Ale opravdu to raději nezkoušejte a nespoléhejte se na to. Může se stát, že cín rezignuje a prostě se nakonec ulomí.

A nezapomínejte na to, že Abraka Gabra je ochotna, u ní zakoupený šperk, kdykoliv upravit, opravit nebo vylepšit! :)

***

 

 

Jednoduše řečeno mějte na mysli s jakou láskou a pečlivostí šperk vznikal v rukou autora a chovejte se k němu stejně ;)

 

Abych byla upřímná, nejsem zrovna organizační typ, nemám čas a vůbec.. :) takže se jich většinou účastním jen když mě někdo osloví - tzn. jde většinou o společné projekty.

 

Výstavy:

  • 2012 společná výstava Ozvěny výstavy ŠPERK & KONTRASTY- Scarabeus Praha
  • 2012 Helfštýn, akce Hefaiston - presentace tvorby
  • 2013 společná výstava Historický šperk očima současných šperkařů, v atelieru ArtFashion ve Znojmě
  • 2014 společná výstava Listů pád, Zubří 
  • 2015 společná výstava Fenomén cínu v galerii KusKovu, Praha

 

Způsob dopravy
- Zboží obvykle odesílám do 3 dnů od připsání platby na účet a to doporučeně přes ČP. Lze se předem dohodnout i na osobním předání. Na poštovném do zahraničí se lze také, individuálně, domluvit. Mám zřízen PAY PAL.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Abraka-Gabra prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/abraka-gabra. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

1.3. Prodejce informuje zákazníky díky prodejním informacím uvedených na profilu či u vystaveného zboží o možné nedostupnosti vystaveného zboží z důvodu prodeje tohoto zboží mimo Fler.cz. O případné nedostupnosti bude zákazník informován ještě před přijetím objednávky.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (výroba na zakázku).

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním (o tom jak o některý druh zboží, zejména šperky, řádně pečovat se dozvíte z informací na profilu prodejce).

4.5. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu a pod. a navýšíli se tímto cena za poštovné bude nakupujícímu v případě reklamace vrácena pouze částka za základní tarif poštovného

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u FIO banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

 

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
765343
19.11.2018 HLEDÁ SE MAJITELKA ŠPERKU S VLTAVÍNEM

který si u mne koupila na Brněnské burze minerálů v listopadu.
Koupila si i náušnice, které jsem jí ale nedopatřením zapomněla přibalit! Ráda bych jí je poslala.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím