Domů Profil prodejce Adoxa moschatellina
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Skřivany, ČR
  • 261 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (76) 100%
Nadšenci: 301
Aktivita: aktivní
Prodáno: 261
Registrace: 21.11.2011
Město: Skřivany
Stát: ČR

Adoxa moschatellina

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte poutníci po Fleru, kteří jste zavítali až sem!

V obchůdku najdete především drátované výrobky z černého žíhaného drátu nejrůznějšího druhu doplněné skleněnými korálky nebo keramikou vlastní výroby a také sponky do vlasů a drobné šperky z nerezu. Pokud byste měli zájem o výrobu nějakého kousku s jinými korálky, jiné velikosti a podobně, nebojte se zeptat.

Zařazeno je také několik výrobků z ovčí vlny. Především waldorfské panenky, na něž jsou použity výhradně přírodní materiály, a několik drobností vyrobených technikou mokrého plstění.

Děkuji za milé komentáře a srdíčka, vždycky potěší a zahřejí u srdce.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty, a to vždy doporučeně. Cena poštovného je uvedena u každého zboží dle předpokládaného objemu a hmotnosti balíčku a průběžně ji aktualizuji při změně tarifů pošty; při přijetí objednávky již položku "poštovné a balné" neměním. Pokud byste měli zájem o jiný způsob dopravy, napište mi, prosím, zprávu k objednávce (nebo před jejím vytvořením) - domluvíme se. Veškeré zboží balím do recyklovaných obalů. K balení používám nejrůznější krabice a vycpávkový materiál, který doma najdu, případně si jej přinesu z nějakého obchodu. Nechci zatěžovat životní prostředí obalovým materiálem vyráběným právě jen pro tento účel. Vždy se snažím zboží zabalit co nejpečlivěji tak, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Adoxa moschatellina

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--