Profil uživatele
AE style
Prodávající
Odolena Voda
Registrace: 8.5.2014

Vítám Vás na svém profilu - "flershopíku". 

Handmade tvorba je mým koníčkem a relaxem. Začala jsem tvořit "ve větším" na mateřské dovolené pro své děti, sebe, své blízké a již mi to zůstalo. Háčkování, šití... to je i má vášeň, a tak je těch výrobků obravdu hodně. Nejsem ale sysel, a proto jsem se rozhodla nabízet sem tam i něco zde.

Vše co tedy nyní naleznete na tomto flérshopíku, mám skladem. 

Nejvíce mne baví vyrábět různé kabelky, šmink taštičky, nápupky a do chladnějšího počasí pak čapky, ušanky a houmlesky. Nemohu zapomenout ani na Bulánky a strašidýýýlka, zajíčky, ovečky pro nejmenší. A sem tam i na něco pro zvířecí kamarády. To jsou právě ty věci, které vám zde primárně nabízím.

Jsem víceméně samouk. Vyrábím také kloboučky, šatičky, kapsářníky, kapsičky, mantinely, taštičky, mimi hnízdečka ... prostě vše, co mne napadne či inspirativně zaujme. Tyto kousky si pak můžete objednat "na přání". Stačí mi poslat zprávu aráda pomohu, poradím, vyjdu vstříc.

 

Faktury vystavuji zde v elektronické verzi, pokud chcete fakturu zaslat v papírové podobě spolu s objednávkou, prosím, informujte mě předem. Děkuji. 

 

 

Malá ukázka:

 

  

 

 

  

 
 
 

 

Způsob dopravy
Česká pošta - zboží zasílám nejčastěji doporučeně či jako balík do ruky (dle typu a velikosti), ale u malých položek se lze na Vaši žádost domluvit na zaslání obyčejným dopisem. Cena zásilky se počítá dle velikosti a dle tarifů ČP. Balíčky zasílám po připsání Vaší platby a většinou 1x týdně (nejčastěji v sobotu), ale vždy je možná domluva na rychlejším zaslání.
Obchodní podmínky

VOP platné od 8.5.2014

 

  1. Objednávka zboží

1.1   Prodejce přijímá písemnou elektronickou objednávku zaslanou z webu fler.cz.

1.2   Objednávka musí obsahovat:

        Název / popis

        Počet kusů

1.3   Všechny zaslané objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje souhlas s těmito  Všeobecnými obchodními podmínkami. Zároveň zasláním objednávky dochází k uzavření kupní smlouvy mezi zákazníkem a prodejcem.

1.4   Zákazník může provést storno objednávky bez udání důvodů do 24 hod od jejího zaslání.

1.5   Prodejce si vyhrazuje právo odmítnout objednávku v případě uvedení neúplných kontaktních údajů. Prodejce o tomto rozhodnutí informuje zákazníka e-mailem.

1.6   Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. Náklady spojené s dopravou se nevrací.

 2.  Způsob platby

2.1   Bankovním převodem

2.2   Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH

 3.  Způsob dodání zboží

3.1   Česká pošta – cena zásilky je navýšena o náklady na dopravu dle ceníku ČP. 

3.2   Zboží bude zasláno ihned po obdržení platby na účet.

3.3   Prodejce neodpovídá za škody vzniklé přepravou a reklamace musí být učiněna vůči přepravci

 

4.  Reklamace zboží

4.1   K reklamaci budou přijaty pouze kompletní výrobky s přiloženým dokladem o koupi.  Zároveň je nutné, aby oznámení o reklamaci obsahovalo:

Jméno a adresu kupujícího

Telefonní kontakt, případně e-mail

Podrobný popis závady

4.2   Reklamace se uplatňujte na adrese prodejce.

4.3   Je možné reklamovat pouze zboží, jež bylo dodáno s vadou nebo takové, jež bylo dodáno chybně oproti objednávce

4.4   Zboží nelze reklamovat, pokud byla závada způsobena tím, že byl výrobek použit k jiným účelům, než ke kterým je určen. Dále pak pokud byl výrobek zničen živly (voda, oheň apod.), nesprávným skladováním či zacházením nebo doručovatelem.

4.5   Zboží zasláno prodávajícímu k reklamaci na dobírku nebude přebráno.

 

5. Ochrana osobních dat

5.1   Prodávající tímto prohlašuje a zavazuje se, že svěřená osobní data nebude bez souhlasu vlastníka těchto dat jakkoliv poskytovat třetí osobě.

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
592426
29.1.2017 První kousek v tomto roce je již k prodeji a další chystám, tak určitě nahlídněte :-) Navíc je stále pár kousků ve výprodeji, tak neváhejte, ceny to jsou naprosto lidové :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.