Profil uživatele
Aeschna
Prodávající
KOLEČ
Registrace: 12.5.2008

Vítám Vás v prodejní galerii ručně vyráběných maličkostí z mojí "dílny", které tvořím pro radost. Najdete zde především šperky, jejichž tvorbě se věnuji už několik let.

 

Praktické informace k výrobkům

Věnujte prosím pozornost délkám uvedeným u šperků. Bude Vám šperk dané délky opravdu dobře sedět? Pokud máte obavu, že ne, nezoufejte - většinu náhrdelníků a náramků lze prodloužit nebo zkrátit - šité náhrdelníky a náramky přidáním jiné délky prodlužovacího řetízku, ketlované prodloužením či zkrácením vzoru nebo řetízku. Stačí mi napsat zprávu ;-)...

Všechny komponenty jsou z obecného bižuterního kovu, pokud není v popisu výrobku uvedeno jinak (chirurgická ocel, stříbro, měď...). Všechny komponenty mají zdravotnický atest a neobsahují nikl.

 

K výrobkům ode mě vždy dostanete také návod k údržbě, aby Vám dělaly radost co nejdéle to jen bude možné ;-)...

 

... A trocha nepraktických informací :-)

Téměř každý výrobek, který zde najdete, má svoji myšlenku či příběh, ať už jde o originální autorské kousky nebo kousky jednodušší. Je jen na Vás, na kolik necháte rozehrát svou fantazii, abyste jej poodhalili. Malou nápovědu ode mne najdete vždy v názvu, další občas i v popisu výrobku :-).

Často se mi stává, že původní myšlenka nabere zcela jiný směr, jak chvilku převracím v rukách korálky a řetízky, nebo jak začnu črtat první tahy. Pak je jasné, že výrobek bude přenášet úplně jiné „poselství“, než jsem mu chtěla vtisknout já. Podaří se Vám jej odhalit:-)?

 

Má prodejní galerie slouží především pro potěchu oka a duše, ať už přímo Vaší, či někoho, kdo je Vám blízký a komu byste chtěli udělat radost malým dárkem. Doufám tedy, že se Vám tu bude líbit a že se sem v budoucnu občas zatouláte podívat se, co je nového :-).

 

Výroba na zakázku

V současné době bohužel není v mých časových možnostech dovyrobit cokoliv, co není skladem. Ze stejného důvodu momentálně nepřijímám ani objednávky na zakázku.  Děkuji za pochopení.

 

Doufám, že Vás moje výrobky zaujmou a přinesou Vám či Vašim blízkým mnoho radosti. Přeji krásný pobyt na Fleru :-)

Způsob dopravy
Šperky a menší výrobky zasílám prostřednictvím České pošty, doporučeně v bublinkové obálce. Náušničky jsou upevněny na kartičce s názvem výrobku, náramky a náhrdelníky mají ozdobnou visačku. Skleněné soupravy Vám zašlu v kartónové krabici vyplněné papírem a zabalené tak, aby se jednotlivé kusy nedotýkaly.

Spolu s výrobky v balíčku vždy najdete doklad o koupi a návod k údržbě.

Budu moc ráda, když si po otevření balíčku najdete čas na hodnocení, jak se Vám Aeschní maličkosti v reálu líbí, nosí, sluší... :-)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.