Profil uživatele
AgathaDesign
Prodávající
Praha
Registrace: 16.2.2011

Vítejte v mém obchůdku!

Mezi mé nejoblíbenější techniky při tvoření různých náušnic a náhrdelníků patří korálkování, plstění jehlou a mokrou technikou. Jelikož mě tvoření natolik zasáhlo a neustále musím něco navlékat, motat, namáčet a propichovat, rozhodla jsem se o své výrobky podělit s Vámi. Postupně budu zaplňovat svou galerii a doufat, že mé výrobky polahodí Vašim očkám a najdou si i své nositele.

Moc se na Vás těším a kreativnímu světu zdar!

Vaše AgathaDesign


P.S. Většina již prodaných kousků je možné na objednávku dovyrobit nebo je i do nabídky rovnou vracím :) Více informací naleznete u jednotlivého zboží v sekci "Informace o zboží", položka "Dostupnost" nebo mě kontaktujte vnitřní poštou.

Způsob dopravy
Doprava zboží je uskutečňována službou České pošty nejčastěji v bublinkové obálce. Zboží je baleno tak, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Zboží je odesíláno do pěti pracovních dnů po přijetí platby na účet. Pokud na balíček spěcháte, kontaktujte mě vnitřní poštou a já se vynasnažím :)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím