Profil uživatele
Agnese
Prodávající
Janovice
Registrace: 25.11.2009

Fler banner: https://www.fler.cz/user/44379

  

 

 

  

           

 Dneska nově upečený dortík pro Candy do cukcárny.                            

Fler banner: https://www.fler.cz/user/44379

Jak vznikla moje dekorační okénka?

Úplnou náhodou, když jsem čalounila starou židličku, spíš takovou malou stoličku. Sundala jsem z ní vrchní čtvercovou část kde sedává zadeček a dala jsem ji nový potah , ale nechtěla jsem, aby to vypadalo jednotvárně . A tak jsem přišili pár stužek a sedadlo jsem odložila, že ho dodělám později. Opřela jsem ho na skříň, aby na něj nedosáhly děti, které jsou odborníci na zničení čehokoliv. O pár dnů později jsem se k práci vrátila . Vezmu sedátko do ruky a koukám, že by se dalo třeba pověsit na zeď jako dekorace!!!!!!!! No a bylo to, nápad se zrodil , za pracovala náhoda.

 

 

 

 

 

 

 

Jestli někdy koukáte do časopisů píšících o perličkování tak koukněte do dvouměsíčníku o korálkování KORÁLKI číslo 5 ročník 6, září/říjen, a to na strnu 18. Zde představuji noji čokoládovou trubičku.

https://www.fler.cz/zbozi/cokoladova-trubicka-3067719/

 

Moje první úspěchy v časopise BURDA

 

 

 

 

ČLÁNEK NA INTERNETU, koukněte

http://www.modernizena.com/moda/sperky/trendy-sperku-pro-podzim-a-zimu-2010/

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlouho jsem přemýšlela jaké uplatnění na trhu práce najdu po mateřské dovolené. Je to docela fuška vrátit se zpět a tak jsem se rozhodla moje hoby přeměnit v práci, která mě baví. Pustila jsem se do práce se dřevem a barvami. Zamilovala jsem se do různých technit barvení dřeva. Beru starý nábytek a opravuji ho a přetvářím do nové podoby, vracím mu funkčnost a užitečnost. 

Stolečky opravuji s minimem nářadí. Zatím nemám vybavenou dílničku, ale pracuji na tom. Tudíž nečekejte nábytek perfektně rovný, vzměřený s dokonalým zpracováním. Vše dělám ručně doslova na kolenou. Dělám to se vší poctivostí a dávám si záležet na pěkném celkovém provedení. 

Jak já to cítím, řekla bych, že nábytek slouží jako designový prvek, je to stoleček, kterého si každý všimne, když vejde do místnosti. Zakrývat ho ubrusem či strčit ho do mezery, vzniklé mezi dvěma skříněmi, je škoda. 

Způsob dopravy
Klasicky balíčkem po přijetí platby na můj BÚ, posílám vše doporučeně. Pokud budete chtít zakoupit jen jeden malý šperk, mohu ho na vaše přání poslat jen obyčejně a v tom případě změním cenu poštovného. Všechny požadavku pište vnitří poštou či do poznámek k objednávce. Při dopravě mých stolečků či větších věci si vyhrazuji změnu poštovného dle velikosti.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím