Domů Profil prodejce Agnette
  • Prodejce od r. 2010
  • Praha 4 - Záběhlice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 28.7.2010
Město: Praha 4 - Záběhlice
Stát: ČR

Agnette

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

   Vážená zákaznice, vážený zákazníku,

 

    ráda bych Vám touto cestou představila některé výrobky své tvůrčí činnosti. Věřím, že budete s jejich designem a kvalitou spokojeni.

   Napište mi prosím své hodnocení a popřípadě i doplňující návrhy.

 

  •    Jaká byla má cesta k výrobě oděvů a bytových doplňků?

   Ručními pracemi se zabývám již od malička. Je mi potěšením vymyslet si nějaký návrh a poté ho sama realizovat. Základy technologických zásad konstrukce oděvů jsem získala na Střední škole oděvní (v Praze). Zároveň jsem velmi vděčná své trpělivé paní mistrové, která mne v Barrandovských ateliérech (divize Fundus) naučila uvést některé technologické znalosti do reality. 

   Jistou praxi jsem získala i při svém pobytu na Balkánském poloostrově, kde jsem několik měsíců pracovala v jednom z uměleckých ateliérů produkujícím nápadité hračky nejen pro děti.

  • Mé současné studium. 

   Nyní studuji na Technické universitě v Liberci, kde se dovídám nové informace z poněkud jiného pohledu na textil. Fakulta textilní mi otvírá nový pohled do "světa" přírodních a chemických vláken, pletených, tkaných, ale i netkaných textilií - např. známé nanovlákno, z něhož tým jednoho z našich profesorů vytvořil pomocí tzv. "Nanospideru" (patent TUL) netkanou textilii s úžasnými a velmi užitečnými vlastnostmi. 

  •    Co mohu nabídnout:
  •    háčkované výrobky (topy, šaty, spodní prádlo, dekorativní předměty, ... )
  •    dámské oděvy (halenky, sukně, šaty, kalhoty, společenské šaty, noční úbory, župany zdobené háčkovanými krajkami nebo malbou, ... ) 
  •    pánské oděvy (pánské košile, úpravy obleků)
  •    dále: dekorativní předměty, kabelky, polštářky, doplňky do kuchyně, historické kostýmy, dobové uniformy (II. světová válka ... ) a další.

  Chci aby si moji zákazníci uvědomili, že nezáleží na tom jakou mají postavu, ale pokud chtějí zapůsobit na své okolí, musí se cítit dobře v oděvu, který doplňuje jejich vizáž a oslovit ostatní svým vlastním JÁ! 

 

  • Hudba budoucnosti  ...

  Ráda bych si do budoucna vytvořila síť spokojených zákaznic a zákazníků, kteří mají svůj vytříbený vkus a nedokážou se spokojit s výrobky produkovanými masovou sériovou výrobou v Asii, nebo při velkém štěstí, v některé z evropských zemí s nízkými finančními nároky na výrobu a zároveň i nízkými nároky na kvalitu.

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

 

Vaše Agnette 

 

 

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Agnette

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--