Profil uživatele
aialik
Prodávající
Rakovník
Registrace: 3.10.2009

Příběh s dobrým koncem

   Prázdná duše vyšla z buše, vyšla z pralesa. Prohlásila: "Promiňte..." a vydala se na turisticko-myšlenkový pochod. Po jejím odchodu se na sebe všichni podívali. Lampičce přeběhl mráz po zádech, hřeben měl v očích strach. Co bude dál?

   Květina se zvedla a udělala pár kroků k oknu. "Měli bychom něco udělat, pomůžete mi?"

   "Ano!", zaznělo jednohlasně.

    "Dobrá, každý tedy sežeňte něco dobrého a za hodinu se tady sejdeme. Nebude to jednoduché, ale my to zvládneme. Tak do toho!"

    První se vrátil koberec s trochou něhy, hned za ním lampička s teplým světlem. Chvíli po nich přiběhla židle celá naložená přátelstvím. Pak gauč plný lásky. A hřeben  přinesl ryzí štěstí. Všichni netrpělivě čekali, s čím přijde květina. Zdálo se, že čas ubíhá čím dál pomaleji. Najednou se potichu otevřely dveře a v nich stála květina a pevně držela tu prázdnou duši. "Honem, naplňte ji!"

   A tak se z prázdné duše stala dobrá bytost. "Děkuji vám, děkuji vám všem. Tolik jsem se bála otevřít oči a ještě víc srdce, ale vy jste mi ukázali, že to jde. Ještě jednou děkuji!"

 

 

 

Vítejte všichni zvědavci :-)

V mém obchůdku najdete všechno možné, od normálností až k podivnostem. Tak ať se vám tu líbí!

 

 Něco málo o mě:

Začínala jsem s pastelkami. Pak to pokračovalo nitkami, látkami a knoflíky. Lisovaným listím, kaštany, skořicí, vlašáky a buráky. Drátky a korálky, smaltem. Co bude následovat, to si opravdu netroufám odhadnout!

Způsob dopravy
Poštou - doporučeně nebo osobní předání. V případě zasílání poštou zboží důkladně balím :-) Osobní odběr možný - Rakovník/Praha.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím