Profil uživatele
Aindra
Prodávající
Praha
Registrace: 19.9.2018

Ochutnej svůj obraz - TeaArt

Když přivoníte ke konvičce, ochutnáte čaj a zahledíte se na krásu čajových lístků, pak vznikne jedinečný pocit, který uspokojí hned tři smysly najednou.
 
Nabízím Vám tento pocit - čajový obraz spolu s příslušným čajem.
 
Vladimír Palivec
 
 

Moje cesta začala, když jsem poprvé ochutnal co je to opravdový čaj. Jedinečné vůně, chutě a hlavně pocit klidu - kdy se člověk zastaví mě doprovází už značných pár let. Postupně jsem začal zjišťovat co jaký čaj nabízí - pu'erh z vrcholků čínské provincie Yunnan klid a teplo při zimních večerech, zelený longjing z provincie zhejiang neuvěřitelnou jemnost při jarních svítáních, bílý čaj z Yunnanu zase nasládlost skloubenost s komplexností.

 

Roku 2018 jsem se i vydal na měsíc do Čínské provincie Yunnan, kde jsem potkal člověka jménem Yan Tung Han - jeho životní cesta byla učit se o čaji, pomáhat čajovým mistrům na plantážích a šířit radost a čaj všude kde se dá.

 

To mě ještě více posunulo k čaji celá tato moje vášeň se přerodila až v umělecký podtext, kdy jsem viděl jaký zážitek může být čaj pít a zároveň jak zajímé čajové lítky jsou. Začal jsem tvořit čajové obrazy, které se dají ochutnat.

 

Způsob dopravy
Obrazy s čajem balím do kartonu a bublinkové fólie. Následně posílam českou poštou s pojištěním "Balík do ruky". Možný osobní odběr v Praze.
Obchodní podmínky

Obraz s příslušným čajem zasílám do 3 dnů od připsání platby. V případě, že nebudete spokojeni, můžete obraz do 14 dnů zaslat zpět na vlastní náklady. Peníze vracím po doručení obrazu v případě, že je obraz neporušen. Poštovné je zahrnuto v ceně.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím