Profil uživatele
ajalen
Prodávající
Praha 8
Registrace: 14.11.2017

Jmenuji se Ája a šiju šaty pro malé holky.

Modely vymýšlím tak, aby samostatně byly něžné, zároveň maximálně pohodlné, ale také doplňovaly všechny ty vzorované legíny, třička a halenky.

Látky, které používám, jsou přirodní a vyzkoušené, tedy takové, které sama ráda nosím a dávám svým dětem. Momentálně se jedná o len s viskózou, bavlnu a kapku hedvábí. Látky, ze kterých šiji, jsou předeprané na 40° a následně vysušené v sušičče (kromě těch polohedvábných).

Šití samotné se snažím dělat co nejlépe a nejprecizněji, jako bych šila pro sebe nebo svoje děti. Zároveň však nejsem profesionální švadlena, proto lze moje oblečení považovat za skutečně "pomalou módu" :)  Šití mě prostě baví, tak jsem se rozhodla posunout dál a nabízet svoje kousky i vám.

A pokud jde o slow fashion v pravém smyslu, mým přáním je, aby si šaty ode mě oblíbila nejen vaše holčička, ale taky si je přála zdědit vaše kamarádka pro svojí malou :)

Většinu kousků mohu ušít i na zakázku podle zadané velikosti a zvolené barevné kombinace, proto je jejich doba dodání přibližně týden. Pokud byste měli nějaké speciální přání, tak se mě neváhejte zeptat :)

Děkuji, že jste se u mě zastavili.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
706835
14.3.2018 Sedla na mě jarní inspirace a vkládám nové dívčí šatičky :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.