Profil uživatele
ajalou
Prodávající
Kralupy nad Vltavou
Registrace: 11.7.2009

Brumla hrozně rád mlsá med, má potom v noci sladké sny....a když zrovna med nemá, chodí mi tajně do spíže na perníčky.Ty taky voní po medu, a tak pořád peču další....inu, medvěd.

 Tak pojďte dál a podívejte se, co právě Brumla dělá.

Hračky vytvářím podle vlastních návrhů. Pletu, háčkuju, šiju, vyřezávám a modeluju. Všechno zdlouhavě a pečlivě, ale je to ruční práve, která bude pokaždé originál. Ráda se pokusím vytvořit na přání cokoli vás napadne, pokud to dokážu:-)

V albu najdete Brumlíky, Spinkálky, dětské oblečení i nezbytné maličkosti, které dělají dětský svět  ještě veselejší . Jako dekorace nabízím také perníčky.

Způsob dopravy
Balík posílám podle výběru českou poštou, PPL nebo DPD podle aktuálního ceníku
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).  Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím