Domů Profil prodejce Ájama
Alena Madejová
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Ostrava 1, ČR
  • 386 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (110) 100%
Nadšenci: 569
Aktivita: aktivní
Prodáno: 386
Registrace: 2.2.2010
Město: Ostrava 1
Stát: ČR

Ájama

/ Prodávající
Novinky
1044057
24.1.2023 Postupně vkládám novinky z foamiranu.

Jmenuji se Alena a věnuji se tvorbě šperků a módních doplňků. Má tvorba je různorodá, ale nejvíce je zaměřena na práci s polymerovými hmotami a techniku nuno plstění.

Tvorbě šperků z polymerových hmot se věnuji od začátku roku 2009. Pozornost věnuji zejména kvalitě, a to jak při výrobě, tak při konečné úpravě a kompletaci.  Prozatím mám svůj styl, který je možné buď odmítnout, nebo si ho zamilovat.

K této tvorbě pomalu přibývá další, a to z hedvábí. Hedvábí je lehoučký přírodní materiál, který mě láká k malování nebo k plstění. Plstění provádím mokrou cestou (jedná se o tzv. nuno plstění) - je to namáhavé, ale stojí to za to!

Snad se v mých výtvorech projevuje i důslednost, pečlivost a cit kozoroha. To ostatně posoudí ti, kteří si mé výrobky vyberou. Lhala bych, kdybych řekla, že mi to neudělá radost. A budu potěšená, pokud udělají radost i vám.

Vaše Ája

 

Něco málo o mně najdete i v tomto blogu.

 

 

 

TOPlist

Způsob dopravy
Doporučeně v protinárazové obálce (po úhradě na účet). Poštovné dle aktuálního ceníku České pošty. Trochu objemnější nebo jemné zboží zasílám jako doporučený balíček (v krabičce).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Zboží

Další zboží od Ájama

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--