Domů Profil prodejce ajusha
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Jaroměř, ČR
  • 523 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (57) 100%
Nadšenci: 189
Aktivita: aktivní
Prodáno: 523
Registrace: 24.3.2010
Město: Jaroměř
Stát: ČR
Důležitá informace: Vzhledem v množství zakázek mohu slíbit dodání ukázkových výrobků (tedy výrobků na zakázku) v delším časovém úseku, cca o 3 týdny později než je uvedeno u zboží. Děkuji za pochopení.

ajusha

/ Prodávající
Novinky
799740
6.4.2019 Nové orientální podprsenky v nabídce za super cenu - nebo že by zajímavý vršek k plavkám na léto??

SlunečniceAhoj, vítám všechny známé i neznámé tvářeSlunečnice

Vítejte v obchůdku, v kterém naleznete zejména zdobné výrobky tvořené výšivkou z rybích šupin a orientální kostýmy na "břišní" tance. 

KvětVýšivky rybí šupinou jsou tradiční lidové řemeslo, datované zhruba 150 let zpět do oblasti zejména jihočeských rybníkářských oblastí. Této technice se věnuji cca od roku 2010. 
V roce 2020 získala výšivka certifikát Regionální produkt Kladského pomezí. 

KvětTéměř 20 let se věnuji také orientálnímu tanci. Zejména v počátcích, ale vlastně i dnes, je problém sehnat kvalitní a levné kostýmy, podprsenky, šátky. 

Proto jsem si ušila první, pak druhý, třetí ... kostým, a kolegyně si mne začaly všímat. Téměř od počátku mé taneční kariéry se tedy také věnuji šití a výrobě originálních orientálních kousků pro tanec.

Mé zákaznice jsou z celé republiky, Slovenska i dalších evropských zemí, šiji na zakázku a to zejména v neobvyklých velikostech nebo pro taneční skupiny či páry. Většinu střihů mám přizpůsobené tomu, aby zákaznice nemusely na zkoušku, takže šiji i na dálku.

 

KvětNa mém profilu llhaam si můžete prohlédnout lidovou tvorbu, vintage dobové oděvy a dekorativní výšivky rybí šupinou, obrázky betlémy, závěsy na stromek nebo zápichy.

Liebesbrief Poštovné je skutečně poštovné a upravuji ho dle váhy zakoupeného zboží. U mne nezaplatíte na poštovném ztrátu na uměle snížené ceně daného zboží!!

Těší mě Vaše návštěva, upozorňuji však, že zejména před Vánocemi jezdím často na jarmarky a některé vystavené zboží nemusí být v momentě nákupu skladem. Mohu dovyrobit nebo vyměnit za jiné - tímto se předem omlouvám všem zklamaným Mrkající{#emotions_dlg.mala}

A tady je malý blog o mé maličkosti

Všechno zboží z mého obchůdku,krom zboží ve slevě, lze získat levněji po dohodě nebo v klubu Jedeme dál

 

Povídání o Jarmarečním reji v Josefově

 

Krásný den.

 

Obchodní podmínky se řídí právním řádem ČR.

Vrácení zboží - podle § 1829 má spotřebitel možnost ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží od smlouvy odstoupit a po odstoupení od smlouvy podle § 1832 budou vráceny náklady na dopravu za dodání zboží,  pouze ve výši odpovídající nejlevnějšímu způsobu dodání. Zboží je možné nepoškozené a nepoužité do 14 dnů vrátit bez udání důvodu, je ale nutná předem domluva emailem, nebo telefonicky. Zboží musí být zcela schopné dalšího prodeje. Po kontrole stavu a kompletnosti zboží Vám budou peníze vráceny převodem na účet nebo poštovní složenkou (v případě vrácení poštovní složenkou Vám bude stržen poplatek za poslání peněz, který si účtuje Česká pošta, s.p.). Vždy mě kontaktujte předem telefonicky nebo emailem.

Způsob dopravy
Zásilkovna nebo Česká pošta, doporučeně, každá zásilka je pojištěna. Zboží zasílám v bublinkové obálce nebo pevné krabici, zajištěné proti poškození. Vždy se snažím o nastavení spravedlivého poštovného, pokud by jste objevili před nákupem šotka, prosím o info vnitřní poštou a výši poštovného upravím.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od ajusha

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--