Domů Profil prodejce akari
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • praha 6, ČR
  • 1932 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (606) 100%
Nadšenci: 3258
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1932
Registrace: 3.9.2008
Město: praha 6
Stát: ČR

akari

/ Prodávající
Novinky
446733
16.11.2015 zbrusu nová Folk pockets online:) www.fler.cz/zbozi/folk-po...
Co je Akari?

Akari jsou sukně. Takové, které našim zákaznicím odhalují nohy už od roku 2008. Jsou to sukně české, z materiálů pečlivě vybíraných v ČR a jinde v Evropě. A  jsou to především sukně pohodlné a na údržbu co možná nenáročné. S doživotní zárukou na naše chyby. Jsme značka rodinného formátu, ale nadnárodního zápalu.

Ukažte nohy!
_______________

What is Akari?

Skirts, to be brief.
What skirts, you ask? Comfortable, easy to wear, easy care. Designed in Prague, made in Czech republic. We take skirts very seriously and we’ve been making them with passion since 2008 (and also, we give you an unlimited guarantee - Akari lifetime warranty).

Show your legs! We mean it.

 

Sukně šijeme s láskou v malých sériích, z materiálů zkoušených na nás osobně.

Tylové sukně šijeme i na míru, za tři týdny a 2100,-. Stačí si vybrat jednu z variant vystavených nebo nám napsat do zpráv.

Údržba a záruka:

sukně se dají prát, ideálně na 30 stupňů, aby vám vydžely déle krásné. A kdybyste na tom trvaly, dají se samozřejmě i žehlit (kromě tylových). Hedvábným sukním svědčí pouze jemné ruční praní v chladné vodě - tedy ne, že by pračku nevydržely, ale vlákna se můžou nenávratně polámat a pak už sukně bude prostě vždycky zmačkaná...Napoprvé doporučujeme sukně prát se stejnými barvami, aby se nic neobarvilo.

Tylové TUTU doporučujeme neprat, protože je stačí omýt houbičkou na nádobí:) Nebo při větším ušpinění osprchovat. Pračku vydrží, ale raději v pracím pytlíku, aby se vám nezatrhly o zipy nebo jiné ostré části spolu-se-peroucího oblečení. Jsou to sukně s nejsnadnější údržbou na světě:) Pokud Vám příliš elektrizují, namočte je do aviváže s vodou a nechte okapat...A kdyby se začala třepit stuha, pomůže opálení zapalovačem.

Na naše chyby dáváme doživotní záruku, takže kdyby se vám se sukní cokoli stalo, stačí se jen ozvat a my ji opravíme nebo případně vyměníme za jinou! Nechceme, abyste měly doma sukni, kterou nemůžete nosit...

a tohle jsou naše základní střhy:

Áčkové:

co se vlní okolo nohou, z bavlněného saténu (Tricol) nebo z lehkého italského šifonu. S našimi vlastními tisky nebo jednobarevné.

Oboustranné a zavinovací TUTU:

s puntíčky i bez, nepřehlédnutelné tylovky. Naše stálice od roku 2009, vhodné na speciální příležotosti i jen tak s křivákem na nákup. Bezúdržbové a ženské.

Balonové:

Suporpohodlné Supercomfy z jemné italské lykry nebo nadýchané šifonové, ve všech svých variantách každodenní klasika, která se nosí tak snadno, že o sukni ani nevíte...

Loly:

Akari speciál. Postrach šicí sekce Akari, přesto s láskou šest hodin šitá z devíti metrů látky.

Tak ať se vám líbí!

Akari

Způsob dopravy
Sukně posíláme pečlivě zabalené v krabičce, zásilkovou službou GLS. Osobní předání je možné pouze po předchozí domluvě v dopoledních hodinách...(naši malí synové nám to trochu komplikují:))
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od akari

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--