Poštovné zdarma ČR při nákupu nad 1500 Kč; při delší době dodání prosím pište - výrobek může být skladem
Profil uživatele
akcinel35
Lenka Hlavičková | prodávající
Praha 10
Registrace: 25.1.2013

Milé dámy a pánové,

vítejte u nás. Budeme potěšeni, pokud se Vám naše zboží bude líbit. Jsme tříčlenný tým a veškeré výrobky vznikají v naší autorské dílně.

Pokud se Vám naše práce líbí, ale nanašli jste co jste hledali, neváhejte a pište. Ne všechno naše zboží je zde vystaveno. Lze tedy na zakázku, zde vytvořit nabídku s rezervací na Vaše jméno.

U zboží s delší dodací dobou pište, třeba bude zrovna vyrobeno. Šperky průběžně doplňujeme.

Najdete tu:

1. Fotogalerie - zde najdete velkou část naší produkce. Jedná o se šperky, které nemůžeme vystavit přímo v obchodě z několika důvodů. Hlavním z nich je nereplikovatelnost (jiná velikost kamene, jeho kresba či barevnost, ohnutí drátu apod.) a nemožnost udržet vystavené jen produkty na skladě vzhledem k prodejům na historických nebo tématických tržištích. Pokud Vás nějaký šperk zaujme, kontaktujte mě prosím a já krátkodobě vystavím aktuálně dostupné podobné šperky.

                    

2. šperky - pro výrobu našich šperků používáme jako základní materiál ušlechtilé kovy - měď a tombak. Šperky jsou povrchově upraveny stříbřením či zlacením. Jako poslední vrstva je použit vypalovací lak Clear, jenž zabraňuje stárnutí a zčernání šperku, který se tímto stává odolnějším vnějších vlivů. Všechny naše výrobky jsou zdravotně nezávadné.

                  

Všechny šperky jsou ruční výroba a tak nenajdete dva zcela totožné, ale můžete najít podobné :p)

Pokud najdete výrobek, který se Vám líbí, ale rád(a) byste ho měl(a) s jinými kameny, je možné se domluvit a takový šperk na zakázku vyrobit. Je třeba však počítat s delší dobou dodávky - cca 1 měsíc.

3. dekorativní sklenice - sklenice jsou z lesního skla s cínovou nohou. Uvádíme na trh autorskou kolekci luxusního nápojového skla s moderními, klasickými i historizujícími motivy. Nohy pro sklenice jsou umělecké plastiky vypracované do maximálních detailů, které představujeme ve dvou povrchových úpravách - klasické (cín s patinou) a ve vulkanické mědi s patinou.

         

Nelze mýt v myčce.

4. cínové výrobky - šachové figury, rytíře, šperky, postavy i zvířátka.

       

5. historické šperky - šperky inspirované historií i jejich kopie jako součást historických kostýmů.

       

6. výšivky - čas od času přidám nějakou výšivku, kterými se zabývám ve volném čase.

 

Způsob dopravy
Česká pošta Zboží odesíláme do 3 prac. dnů od obdržení platby, pokud se nedohodneme jinak. Fakturu posíláme vnitřní poštou. Pokud ji potřebujete vytištěnou, kontaktujte mě prosím.
Obchodní podmínky

1. Základní podmínky

Tento nákupní řád doplňuje podmínky nakupování v elektronickém obchodě na internetových stránkách www.fler.cz. Odesláním elektronické objednávky kupující vyjadřuje svůj souhlas s těmito nákupními podmínkami a se zpracováním osobních údajů, které budou použity výhradně živnostníkem Mgr.Lenka Hlavičková, ke zpracování a odeslání jeho objednávky.
Ochrana Vašich osobních dat není jen záležitostí firemní etiky, ale jde zde také o zachování dobrého jména firmy a výrobků, které prezentuji ve svém obchodě. K tomuto se vztahuje Zákon o ochraně osobních údajů 480/2004 Sb.
Každá registrovaná objednávka je považována za závaznou. Každá objednávka je potvrzena e-mailovou zprávou, zaslanou na adresu uvedenou kupujícím.

2. Zrušení objednávky

Zrušení objednávky kupujícím je možné nejpozději do 24 hodin od odeslání objednávky. Objednávky obsahující neúplná nebo viditelně nesprávná data budou zrušeny, vždy si pečlivě zkontrolujte Vámi vyplněné údaje.

3. Ceny

Dodavatel si vyhrazuje právo měnit ceny zboží v elektronickém obchodě. V již realizovaných a řádně potvrzených objednávkách nebudou ceny měněny.

4. Platební podmínky a dodací podmínky

Dobírka (platí pro Českou republiku a Slovensko):

  • Zboží bude kupujícímu doručeno na zadanou adresu poštovním balíkem na dobírku.
  • Poštovné (a balné – pouze v případě sklenic) se připočítává ke každému nákupu a to ve výši 50 – 300,-Kč v závislosti na hmotnosti objednávky a ceníku České pošty. U objemnějších zásilek bude poštovné kupujícímu předem upřesněno.
  • V případě, že objednané zboží není na skladě, bude kupující upozorněn do 1 pracovního dne od zaslání objednávky a lhůta pro dodání bude upřesněna. Pokud se jedná o zakázkovou výrobu, dodací lhůta činí 3-4 týdny ode dne objednávky a zákazník bude předem vyrozuměn o odeslání objednávky.

5. Záruka vrácení peněz

V případě, že s výrobkem nebudete spokojeni nebo zklame Vaše očekávání, můžete výrobek bez udání důvodů do 14 dnů od převzetí vrátit. Výrobek Vám ihned vyměníme, nebo Vám vrátíme peníze.
Výrobek musí být nepoškozen a zabalen v originálním obalu a odeslán jako cenné psaní (nikoli dobírka) na moji adresu do 14 dnů od převzetí zásilky. Ve vrácené zásilce musí být přiložena kopie útržku balíkové nebo dobírkové složenky. Peníze Vám budou po kontrole zásilky navráceny na Váš účet nebo složenkou (v tomto případě bude stržen z částky poplatek za poštovné).
Zásilky na dobírku neakceptujeme.

6.Záruka a servis

Záruku na prodávané zboží prodávající poskytuje dle obecně závazných právních předpisů. Záruční doba 24 měsíců. Záruční doba začíná běžet ode dne předání zboží kupujícímu nebo konečnému uživateli při prodeji.

Záruka se vztahuje na výrobní vady výrobků nebo jiné vady, které nebyly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem nebo návodem k obsluze, mechanickým poškozením nebo opotřebením, živelnými pohromami - ohněm či vodou nebo působením jiných nestandardních jevů. Záruka se nevztahuje na zboží mechanicky poškozené. Prodávající má právo odmítnout reklamaci zboží v případě zřetelné manipulace se záručním listem jako například přepisování a podobně.

Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně a doporučeně, bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží. Reklamační list musí obsahovat datum dodání zboží, název výrobku, reklamované množství, popis závady a návrh na vyřízení reklamace. Prodávající je povinen vyjádřit se k reklamaci do 10 pracovních dnů ode dne jejího obdržení. Písemné oznámení o zjištěných vadách uplatňuje kupující na adrese prodávajícího.

UPOZORNĚNÍ

Zákon o EET se netýká plateb za zboží učiněných bezhotovostním převodem z účtu na účet.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
810820
29.5.2019 28.5. je světovým dnem her a kdo si hraje nezlobí
Proto jsme připravili do 31.5.2019 akci na všechny šachové figury
Kod slevy: JV1-5NY-72S
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím