Profil uživatele
Aknelea
Prodávající
Praskačka
Registrace: 22.11.2008

Ahoj jmenuji se Lenka a když jsme byly malé holky rády jsme si vše četly opačným směrem tak jsem zde také tak "opačně" Aknel ea LíbajícíLenka.

Původně jsem se věnovala výrobě keramiky.Měla jsem pec a ostatní zázemí ale život chtěl jinak a bohužel jsem musela se vším skončit.

Ale protože nejsem typ televizní, ale spíš neposedný a ruce mě musí pořád něco dělat objevila jsem svět šperků.{#emotions_dlg.premyslim}

Tento svět mě nadchnul !!!

Zkouším různé techniky a výsledky si můžete sami prohlédnout.

Nakonec jsem zakotvila přes tepání chirurgického drátu u cínování.Zase mám v ruce drát, ale tentokrát mědpostříbřený a k tomu ještě měděný plech.Šlápnul vedleŠperk je následně obroušen, patinován a ošetřen antioxidantem.

.........a mám tu další co by stálo za zmínku.Zkusila jsem veselé barevné sady myslím že i ty potěší.Přidala jsem do mého sortimentu na léto dřevěné korálky a organzové libůstky.....Krásné barvy pro léto jak ulitéŠlápnul vedlea také barevné plstěnky.

{#emotions_dlg.rose2}

Vyrábím autorské šperky .{#emotions_dlg.rose2}Každý kus je originál a myslím že i cenově dostupné.{#emotions_dlg.rose2}

Všechny komponenty do uší jsou vyráběny z antialergické chirurgické oceli která nebude nikomu dělat potíže s hnisáním uší.Nebudou bolet ouška.Usmívající se

CHTĚLA BYCH TAKÉ UPOZORNIT: cín který používám na tvorbu šperku je směs cínu a stříbra.Je zcela nezávadný pro styk s lidskou kůží.

Závěsy na krk jsou vesměs ,ocelové šedé lanko,kůže se zapínáním nebo obruč také z chirurgické oceli.Teď i pruženky a voskované šňůrky.

 

Ještě malé upozornění!!!.Prodávám i v kadeřnických a kosmetických salonech proto se může stát že vystavené zboží bude v tu chvíli prodané.V tomto případě Vám vyrobím nové kusy.

 

 

 


 

{#emotions_dlg.rose2}{#emotions_dlg.mala}{#emotions_dlg.rose2}......těším se na Vás až mě poctíte svou návštěvou třeba jen na        pokoukání nebo přímo na nákup u mě{#emotions_dlg.rose2}{#emotions_dlg.mala}{#emotions_dlg.rose2} ..........

Pokud u mě v obchůdku sestavíte sadu z minimálně dvou kusů šperků/naušnice+ náhrdelník nebo náramek naušky atp./ poštovné ZDARMA!!!{#emotions_dlg.pst}{#emotions_dlg.palec1}


 

 

 


 

JAK ZACHÁZET S CÍNOVANÝMI ŠPERKY

  • Nevystavujte šperk dlouhodobému působení mrazu nebo naopak vysokých teplot.

Cín může podlehnout tzv. „cínovému moru“, což je lidový název pro stav, kdy cín mění krystalické skupenství a mění se na prášek (představte si podobný proces, jako když se led mění ve vodu). Váš šperk je sice upraven tak, že je toto nebezpečí minimalizováno, ale přesto např. nechat ho přes celou zimu vystavený venkovním teplotám nedoporučuji. Stejně tak jsou nebezpečné i teploty nad 100°C. Pokud byste na svém šperku zpozorovali krystalizující místa, je především nutno ho ihned  oddělit od ostatních cínovaných šperků, protože tento proces by se přenesl i na ně.

  • Nevystavujte šperk působení ředidel a chemických činidel. Šperk čistěte nejlépe suchým bavlněným hadříkem, kterým ho lze i mechanicky přeleštit, pokud by časem lesk ztratil. Při velkém znečištění doporučuji použít pouze čistou vlažnou vodu. Doporučuji i aplikaci parfému neprovádět přes šperk.

Cín je patinován a po té ošetřen proti dalšímu působení vnějších vlivů. Vliv chemických látek (technický benzín, líh, ředidla) by mohl narušit buď tuto ochrannou vrstvu nebo i vzhled patiny.

  • Chraňte šperk před mechanickým poškozením.

Cín je měkký kov a proto je dobré šperk chránit před pádem, nárazem, a také nepřiměřeným otěrem – např. ho neodkládat volně do kabelky spolu s klíči, mobilem, pudřenkou apod.

  • Pokud je ve šperku minerál, může vlivem dlouhodobého slunečního záření po čase změnit intenzitu barvy, proto je bezpečnější , když ho zrovna nenosíme, ho skladovat např. ve šperkovnici, nebo nějaké krabičce.

 

 

 

Způsob dopravy
poštou nebo osobně podle přání zájemce/dle adresy/
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
45606
28.11.2011 Vyhlašuji úplný výprodej lustrů....
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.