Profil uživatele
akogirl
Prodávající
Brno
Registrace: 18.7.2011

Ahojky,

tak to jsem já

sve první korálky jsem dostala před 11 lety k patnáctinám a už je nepustila. Prace s nimi mě velice baví. ze začátku jsem kopirovala knížky, dnes se nechám inspirovat internetem a zkouším podle něj vlastní šperky.

Kamarádka by si ode mě nejraději koupila všechny šperky :-), ale mám jich tolik, že by jí to asi zrujnovalo :-). Často tvořím do brzkých ranních hodin a nedám si pokoj, dokud nevytvořím obraz, který mám před očima. To potom spím třeba hodinku a vrhnu se znovu do práce.

Asi nejvíce se mi daří z mála vytvořit mnoho. Nakupující mi popíší svouz předtavu a já ji zrealizuji. Důležité však je, že jejich popis je třeba jen: líbí se mi tato a tato barva a mám zájem jen o uzké náramky, prstýnky a podobně, potom příjdu s výsledkem a jsou nadšené, už dokonce plně důvěřují mému vkusu :-).

 Zatím dost o mě, nechte se zlákat pohledem :-) a třeba i inspirací.

Teď trochu k fotografiím. Nejsou kvalitní, ale jsou moje :-), pokud vás však zaujme některý šperk, napište do kometáře o lepší fotografii a já se pokusím vám vyhovět.

Způsob dopravy
česká pošta, osobní odběr
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím