Profil uživatele
AKVAMARINE-FASHION
Prodávající
PRAHA 9
Registrace: 29.8.2010

Zdravím všechny návštěvníky Akvamarine-fashion. Akvamarine je symbolem úžasného kamene stejného jména i jedinečné barvy moře a jeho síly. Možná se podivíte nad mým profilovým obrázkem, který vznikl v podstatě z žertu, ale spojuje mne s člověkem, kterého si nesmírně vážím, protože mne zachránil v okamžiku, kdy jsem to moc potřebovala, a podporoval mne v mých tvůrčích "akvamarine" aktivitách. Růžový plameňák sice nestihl na jih přiletět, ale jako vzpomínka na vzácný společný čas souznění vznikla značka Pink Flamingo a pseudonym Philippa - na jiných fórech jsou mé šperky prezentovány pod značkou Pink Flamingo a Magic Stones by Philippa.

Prozatím uvádím pouze tento skromný rozsah informací. Mou velkou láskou jsou polodrahokamy a snažím se je zpracovávat s respektem k jejich moci a účinkům. Všechny výrobky jsou vytvářené s citem a s ohledem na aktivování energie použitého materiálu. Pokud budete mít zájem o individuální skladbu  kamenů s ohledem na jejich účinek nebo ve vztahu k  příslušnému měsíčnímu znamení, neváhejte mne oslovit na telefonicky na 721 791 350 nebo e-mailem akvamarine-fashion@gmail.com a dle Vašeho požadavku vystavím zboží v mé nabídce.

 

Způsob dopravy
česká pošta - doporučeně - zabaleno do bublinkové fólie v obálce nebo krabičce
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím