Domů Profil prodejce AKVAMARINE-FASHION
  • Prodejce od r. 2010
  • PRAHA 9, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 29.8.2010
Město: PRAHA 9
Stát: ČR

AKVAMARINE-FASHION

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdravím všechny návštěvníky Akvamarine-fashion. Akvamarine je symbolem úžasného kamene stejného jména i jedinečné barvy moře a jeho síly. Možná se podivíte nad mým profilovým obrázkem, který vznikl v podstatě z žertu, ale spojuje mne s člověkem, kterého si nesmírně vážím, protože mne zachránil v okamžiku, kdy jsem to moc potřebovala, a podporoval mne v mých tvůrčích "akvamarine" aktivitách. Růžový plameňák sice nestihl na jih přiletět, ale jako vzpomínka na vzácný společný čas souznění vznikla značka Pink Flamingo a pseudonym Philippa - na jiných fórech jsou mé šperky prezentovány pod značkou Pink Flamingo a Magic Stones by Philippa.

Prozatím uvádím pouze tento skromný rozsah informací. Mou velkou láskou jsou polodrahokamy a snažím se je zpracovávat s respektem k jejich moci a účinkům. Všechny výrobky jsou vytvářené s citem a s ohledem na aktivování energie použitého materiálu. Pokud budete mít zájem o individuální skladbu  kamenů s ohledem na jejich účinek nebo ve vztahu k  příslušnému měsíčnímu znamení, neváhejte mne oslovit na telefonicky na 721 791 350 nebo e-mailem akvamarine-fashion@gmail.com a dle Vašeho požadavku vystavím zboží v mé nabídce.

 

Způsob dopravy
česká pošta - doporučeně - zabaleno do bublinkové fólie v obálce nebo krabičce
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od AKVAMARINE-FASHION

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--