Profil uživatele
alakala
Prodávající
Praha 6
Registrace: 18.8.2009

Od 10.11.2014 je možný prodej i zasílání zboží na Slovensko. Pro zákazníky ze Slovenska jsem zřídila účet u FIO banky. Poštovné na Slovensko závisí na váze zásilky. Po objednávce Vám bude částka za poštovné upřesněna.

Chtěla bych Vám představit svůj obchůdek jehož náplní je převážně šitá tvorba. Šití se mi stalo už odmala velkou zábavou a vášní a stále se snažím v něm zdokonalovat. Svou tvorbu prezentuji pod značkou AL-FISH. Co mě baví ze šití nejvíce? Uchvátily mě kabelky, tašky, peněženky, dokladovky a různé taštičky pro ženy.

Pokud najdete nějaké zboží v sekci "PRODANÉ" a není v aktuální nabídce, mohu ušít na objednávku buď ze stejného materiálu, pokud by byl ještě k dispozici nebo Vám mohu nabídnout jinou látku. V tomto případě mě prosím kontaktujte vnitřní poštou a domluvíme podrobnosti.

Nové rámečkové peněženky

 

Kabelky - Crossbody

  

Kabelky z řady "MOGAN"

 

Peněženky - vnější strana z koženky či látek

 

Tento typ peněženky mohu ušít na přání i z jiné barvy koženky nebo z bavlněných látek (možnosti nafotím a pošlu), pro event. objednání mě kontaktujte vnitřní poštou.

Měřeno od 15.5.2010

TOPlist

Dle nového Občanského zákoníku máme povinnost informovat Vás o podmínkách pro uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy:

* 1. Pokud smlouva byla uzavřena přes internet, má kupující právo odstoupit od ní do 14 dnů bez uvedení důvodu.

* 2. Po oznámení o odstoupení od kupní smlouvy, zboží bez zbytečného odkladu zašlete zpět. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

* 3. Nakupující nese přímé náklady spojené s navrácením zboží. S vrácením platby je možno počkat do doby, než je vrácené zboží obdrženo.

* 4. Zboží je nutno vrátit nepoškozené.

* 5. Odstoupení od kupní smlouvy je možné dohodnout vnitřní poštou provozovatele Fler.cz.

* 6. Ochrana osobních údajů – osobní údaje zákazníků jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v plném znění

 

Způsob dopravy
Zasílám zboží prostřednictvím České pošty, dle rozměru jako doporučené psaní či balík. Zasilky balím do bublinkových obálek či kartonových krabic či krabiček vyplněných tak, aby zboží bylo co nejvíce chráněno.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
570248
21.11.2016 Opět puntík v akci - peněženka zmenšená verze
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.