Domů Profil prodejce ALB.ZUZANA
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Orlová-Lutyně, ČR
  • 5613 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (333) 100%
Nadšenci: 697
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5613
Registrace: 6.3.2011
Město: Orlová-Lutyně
Stát: ČR

ALB.ZUZANA

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Dobrý den, srdečně Vás vítám v mém malém obchodě.

Jmenuji se Zuzana a jsem vyučená dámská krejčí. Šiji na zakázku a tvořila jsem i pro dětský pěvecký sbor. Moje touha mít obchod mě přivedla na Fler. Ráda tvořím a zkouším různé nové věci, ale nejraději tvořím klasické oděvy, které bych ráda nabídla. Mám radost, když něco ušiji a lidem se to líbí a rádi to nosí.

Vzhledem k tomu, že tvořím z látek a galanterních produktů, oděvy a různé textilní drobnosti, ráda bych zde také nabídla materiál k tvorbě.

Vychovala jsem tři děti, pro které jsem šila, ručně pletla a háčkovala. Možná i z této tvorby postupem času něco nabídnu. Jinak se ještě zabývám patchworkem, pro který jsem navštívila pár kurzů, a ráda vyšívám různou technikou.

A teď už se pohodlně usaďte a můžete si vybrat. Doufám, že zákazníky nezklamu. Vaše hodnocení mě potěší, ať kladné či záporné, všem děkuji za   návštěvu, popřípadě zájem o mojí práci.

 

Pokud se Vám líbí nějaký již prodaný výrobek nebo máte jakýkoliv vlastní nápad a bude to v mých silách vytvořit, stačí jen napsat a nějak se domluvíme:). V tomto případě pak trvá zhotovení výrobku dle domluvy podle náročnosti výrobku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Doporučeně českou poštou v obalu podle druhů zboží. Zboží odešlu hned druhý den po připsání platby na účet. Pokud si objednáte více výrobků, může se poštovné měnit podle velikosti balíku. Pokud nebudete s výrobkem spokojení, můžete výrobek do 14 dnů vrátit (nepoužité a nepoškozené)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ALB.ZUZANA

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--