Domů Profil prodejce Alfová
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Tanvald, ČR
  • 1512 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (343) 100%
Nadšenci: 355
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1512
Registrace: 29.3.2008
Město: Tanvald
Stát: ČR

Alfová

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

S keramikou jsem začala už v roce 1985 a od té doby nalézám další otázky a další cesty...a zdaleka jsem ještě nenašla všechny odpovědi a nedošla na konec všech cest...

Misky na pedig, na které se specializuji, na Fleru najdete v kategorii Materiál vlastnoručně vyráběný > keramika. Ve stejném oddělení najdete i korálky, vrchlíky na zvonečky, na zvonkohry a talíře k odrátování. Pokud navštívíte přímo můj Fler krámek, najdete vše rozdělené do regálů (uživatelských kategorií). Tak přeji příjemný nákup!

Děkuji za návštěvu :-)

Bohužel, čas letí, na Fleru prodávám již dvanáctým rokem stejné zboží (vyráběné od roku 1999), které ale mé ruce již nezvládají. Zdravotní problémy došly tak daleko, že jsem musela prodat hrnčířský kruh. Už žádné misky, zvonečky, vrchlíky, talířky... Z keramiky zůstaly jen medailony a korálky.

Potěšující zpráva je, že před lety jsem zasedla ke sklářskému kahanu, protože tohle řemeslo mne moc lákalo. Takže jsem vyměnila keramiku za sklo, které mé ruce zvládnou ze zdravotního hlediska. 

                         

 

Moje druhé já na Fleru je Mammy, takže když objednáte zároveň tam, poštovné platíte jen jednou.

Způsob dopravy
Zboží je odesíláno do 5 dnů po obdržení platby! Poštovné je uvedeno dle tarifů České pošty. Částka se vztahuje na jeden balík, s počtem cca do sedmi kusů (podle váhy a velikosti kusů). Zboží je posíláno křehce a je vždy pojištěno. Pokud vám balíček dorazí poškozený, reklamujte jej u pošty. Pokud bude zboží rozbité, tak rovněž. Keramiku balím do papíru a bublinkové folie. Korálky a bižuterii posílám za 80.- korun poštovného. Jestliže na dodávku nespěcháte, lze dohodnout přibližně jednou měsíčně osobní předání v Praze- Budějovická, Černý most, Florenc.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Alfová

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--