Domů Profil prodejce alias
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Tábor 2, ČR
  • 1709 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (607) 100%
Nadšenci: 1601
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1709
Registrace: 11.5.2008
Město: Tábor 2
Stát: ČR

alias

/ Prodávající
Novinky
451681
27.11.2015 Drazí, ráda bych vás všechny pozvala na profily mých kamarádů. www.fler.cz/tokvido... a https://www.fler.cz/inuit. Budu ráda, když je doporučíte dál. Pěkný víkend!

 

Alias-design nyní rozšířen o jednoho člena. Tedy členku. Ilustrátorka Petra Skopcová, která svým nezaměnitelným rukopisem vtahuje do bizarního světa porcelánových panenek. Nyní v kolekci Fragmenty. 

Spolupracujeme také na recy kolekci starých retro sešitů, které jsou ručně tištěny na tiskařském lisu, linorytem, suchou jehlou.

Poškrábané desky nutně nemusí končit mezi hromadami odpadu. Patří mezi stovky nepotřebných věcí, kterých se lidé zbavují dnes a denně. Chci zastavit hromadění a dát jim novou podobu. Jedna malá rada na závěr: zavři oči a přilož si šperk k uchu...slyšíš?  Živnostenský list byl vydán v Táboře dne 01. 09. 2006 pod číslem jednacím OŽ/U7200/2006/No. 

PÉČE O ŠPERK: samotné přívěsky bez řetízků a náušnicových háčků nemusíte nijak udržovat. Řetízky a háčky jsou z běžných kovů, tudíž se v nich nekoupejte, dávejte pozor na parfémy a laky na vlasy.

KDY ŠPERK NENOSIT: nazapomínejte, že se jedná o materiál, který nesnese vysoké teploty,  takže rozhodně před vařící koupelí své šperky odložte ! 

KDY ŠPERK NOSIT: když budete chtít zaujmout, lišit se, radovat se, bavit se, vždy a všude:)

 

Způsob dopravy
Šperky zasílám v originálním balení v bezpečnostní obálce nebo kartonové krabičce. Balíčky expeduji max. do tří dnů od obdržení platby
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od alias

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--