Profil uživatele
alkara
Prodávající
Kudlovice
Registrace: 27.1.2009

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A od ledna 2013 nás bude víc. Očekáváme příchod nového člena rodiny a moc se na něho těšíme, proto bude asi s největší pravděpodobností chod obchůdku omezen. Omlouvám se za to, ale věřím, že to pochopíte.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Hezký den,

pěkně Vás tu vítám, v mém malém, ale pořádně barevném krámku.

Zastavte se na chvíli a nakoukněte, co se u mě právě tvoří,

u čeho já odpočívám a co mi dělá velkou radost.

 

* P A P Í R O V Ý  S V Ě T

Ráda se kamarádím s papírem. Je to velmi pevné přátelství. Tomu věřím. Společnou silou pak vznikají jedinečná papírová přání, která v sobě kombinují krásné motivy razítek, neuvěřitelné vzorované papíry, stužky, krajky, provázky, kytičky a spoustu dalších ozdob, které mi přijdou v pravou chvíli pod ruce. Schválně nakoukněte. A mimo přáníčka ráda tvořím i bločky, visačky a záložky.

* A L K A R A   B i ž u

Korálky mne uchvátily již před hodně dlouhou dobou, během studií na střední škole. Mám ráda tu pestrost barev, tvarů a způsobů, jak si s nimi vyhrát. A kombinovat, klidně i dlouho do noci, ikdyž se třeba nedaří. A pak vše raději odložit, jít spát... a jak se znám, tak většinou brzo ráno přijde ten pravý nápad, jak to celé dobře sladit.

Ráda tvořím náušnice, i proto zde převládají. Inspiruji se přírodou a její barvami, které mému oku a srdci lahodí.

a dále také:

* M a t e r i á l   k e   t v o ř e n í

Někdy se chovám jako sysel. Co mne nadchne, do toho se hrnu a syslím materiál. Ale jakmile mi to tu delší dobu leží, nemá ceny se do toho nutit. Raději to nabídnu jiným kreativním duším, které tomu dodají tu pravou šťávu.

 

Pár informací o paní prodávající

Jmenuji se Alena a bydlím společně s manželem a jeho rodinou v menší vesničce ve Zlínském kraji.  A jsem tu šťastná. Mám totiž ráda klid a blízkost přírody. Nerada jezdím autem - řidičák sice mám, ale s auty si ještě moc nerozumím (ani jako spolujezdec ;o). Co jde, objíždím na kole. Kochám se okolím, ikdyž třeba jedu rychle. A také sním o koloběžce, kterou si jednou pořídím.

Mám ráda přírodu. Stromy, kytičky, bylinky, kameny a zvířata - s těma bych se mazlila pořád. Proto jich i doma tolik chovám - morčátka Ferdu, Áju a Líju - dvakrát do roka i s malými kvikošáky v parádním venkovním výběhu - a dvě kočičky Mícu a Gigu, též 2x do roka i s koťátky. Miluju psy, ale protože v rodinném domku je jich až až (tchýně a švagrové se trošku více asi zbláznili), tak na toho svého si musím ještě počkat. Proto rozmazluju jiné.

Ráda čtu knížky, pohádky, příběhy i duchovní literaturu. Občas si zajdu do divadla. Hlavně Slovácké divadlo v Uherském Hradišti mám moc ráda. A jsem veselá, pozitivní a s úsměvem na tváři.

Výrobky, které tu nabízím, jsou moje vlastnoruční práce, která mne nesmírně baví. Je to ten nejlepší způsob odreagování se. Vždy mne to naprosto pohltí a nevnímám ani ubíhající čas (ten začínám většinou velmi dobře vnímat při následujícím úklidu materiálu). Budu moc ráda, když radost z hotového výrobku budete sdílet společně se mnou.

A tímto Vám děkuji za návštěvu.


Ať se Vám tady líbí a ráda Vás tu opět někdy uvidím.


A speciálně Vám všem, co jste mne už někdy navštívili a zanechali tady nějakou "stopu", děkuji za milé komentáře, srdíčka a samozřejmě i za objednávky, což mi dělá vždy velkou radost a postrkuje mne to do další tvorby.

Způsob dopravy

Česká pošta - doporučeně, po domluvě lze zaslat i obyčejně

Osobní odběr v okolí Uherského Hradiště (záleží opět na domluvě)

► Mám ráda přírodu, takže recykluji co se dá a co je také únosné. Dávám druhou šanci některým balícím materiálům (karton, krabičky, bublinková folie, papír, obálky...).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím