Profil uživatele
ALKKA
Prodávající
České Velenice
Registrace: 15.10.2010

Dobrý den,

Již od mládí se věnuji různým formám tvořivých činností. V posledních třech letech se věnuji hlavně keramice. Občas i malbě na hedvábí. Ale mojí největší láskou stále zůstává fotografování a cestování. A právě ze svých cest si přivážím spoustu různých podnětů a inspirací pro mou tvorbu.

Maluji malé obrázky i obrazy, tvořím keramiku, vytvářím koláže a občas i grafiky, maluji na trička, vyrábím dřevěné šperky a knoflíky, fotografuji, .. Ráda se zabývám téměř vším, co se dá vytvořit rukama. Zde na fleru mám většinou ukázky z mé keramické tvorby.

Nedávno jsem začala vyrábět i různé šperky z fima. Sami můžete posoudit, jak mi to zatím jde.. Výrobky z této polymerové hmoty si budete moci prohlédnout na mém druhém profilu: https://www.fler.cz/kocicka-skliba

Kromě tvoření sbírám i různé bylinky a houby. Koncem léta a na podzim trávím v lese spoustu času. Je to příjemná ralaxace a načerpání nové energie. Houbami pak zásobuji nejen sebe, ale i  své okolí. Sbírám jen houby, které dobře znám. Většinou různé druhy hříbků. Houby mě naučila poznávat babička, se kterou jsem v lese od malinka trávila volné chvíle.

Nejnovější hrnečky

velbloudi

Kohoutek

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím pošty vždy pečlivě zabaléné (bublinková fólie, zmačkané noviny,..) Zboží je možné po domluvě předat osobně (Třeboň, České Budějovice, České Velenice a okolí, občas vyjímečně i Brno). U některého typu zboží je vzhledem k jeho charakteru lepší osobní předání (toto se týká velkých keramických koulí = pelíšků pro kočky). Ale mám dobré zkušenosti i s poštou. Takže není problém poslat i velký balík.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
190553
15.10.2013 7.10. se nám narodil chlapeček. Jsem tedy teď na mateřské dovolené. Prosím, objednávejte zboží, které je hotové. Nové zakázky teď nebudu nějaký čas stíhat. Děkuji :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím