Domů Profil prodejce Alžběta Kopřiva
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Praha 5 - Radotín, ČR
  • 282 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (46) 100%
Nadšenci: 118
Aktivita: aktivní
Prodáno: 282
Registrace: 31.3.2012
Město: Praha 5 - Radotín
Stát: ČR
Důležitá informace: Zboží zasílám do PPL výdejních míst, do Zásilkoven, Balíkoven. Doporučeně poštou posílám pohlednice a přání, cokoli většího A5 je klasickou poštou dražší. Pokud si přejete doručení na adresu, využijte zásilkovnu domu, případně můžeme dát i PPL, ale tam je dovoz domu pak s doplatkem.

Alžběta Kopřiva

/ Prodávající
Novinky
1028824
21.10.2022 Z důvodu dovolené, objednávky zaplacené mezi 21.10. a 30.10. budou odeslány v pondělí 31.10. Děkuji za pochopení.

Plakáty, větší obrázky a kalendáře posílám do PPL nebo do Zásilkovny, placky a pohlednice Českou Poštou.

 

Pracoviště

 

Jmenuji se Alžběta Kopřiva (roz. Pilařová). Jsem fotografka, výtvarnice, učitelka. Jak vidíte, na Fléru prodávám převážně plakáty, pohlednice, placky (doprodej posledních kusů) a občas trochu toho umění.

 

BW sada pohlednic:

Pohlednice

image

Naleznete u mě v obchodě i pár plakátů... Jak plakáty vypadají společně? Pak pojďte nahlédnout do mojí kuchyně... :) Velké plakáty jsou doplněné malinkými fotkami (také z mé dílny) a středně velkými kresbami od úžasné soj-ky.

Plakáty na stěně

Každý rok také vydávám vlastní kalendář, v obchodě najdete i ty z let předešlých, protože mi vždy pár kusů zbyde a je mi líto je vyhodit, tak je pak prodávám za nižší cenu, občas si ho někdo kvůli obrázkům koupí.

Kalendář

image

Pokud je nějaká pohlednice / plakát vyprodaný, neváhejte mě kontaktovat, budu Vás kontaktovat, jakmile bude zboží opět naskladněno nebo kdy je plánovaný dotisk.

Děkuji za návštěvu, zájem a podporu.

Způsob dopravy
Zboží zasílám do PPL výdejních míst, do Zásilkoven, Balíkoven. Doporučeně poštou posílám pohlednice a přání, cokoli většího A5 je klasickou poštou dražší. Pokud si přejete doručení na adresu, využijte zásilkovnu domu, případně můžeme dát i PPL, ale tam je dovoz domu pak s doplatkem.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Alžběta Kopřiva

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--