Domů Profil prodejce AMA
Helena Hrdá
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Liberec, ČR
  • 27305 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3203) 100%
Nadšenci: 7476
Aktivita: aktivní
Prodáno: 27305
Registrace: 14.9.2008
Město: Liberec
Stát: ČR

AMA

/ Prodávající
Novinky
1024451
24.9.2022 Dřevěné hvězdičky - různé barvy a sady dnes nové....Hezkou sobotu

  Druhý obchůdek NIPA nabízí korálky, starožitné předměty , retro předměty a nepotřebný materiál pro tvoření...mrkněte :)

www.fler.cz/nipa

 

 

 

 Liebesbrief Pozor! Kdo bude mít zájem o vytištěnou fakturu v balíčku,prosím

připište mi tento fakt k objednávce,jinak faktura je vždy vystavena a lze si ji jednoduše vytisknout pod objednávkou - spotřeba papíru je už obrovská,tak děkuji všem,za pochopení.Pozor!

 

 A něco o mě....i když by to měl asi udělat někdo blízký..kdo mě zná :-) Jsem maminka dvou dětí,mám toho nejbáječnějšího muže na světě a se svým dlouhodobě nemocným synem jsem zůstala doma...

Postupně jsme se sehráli a přišel čas rozhodování..co dělat...

Miluji staré věci,staré časy a vše co s nimi souvisí,jsem beznadějný romantik..V obchůdku najdete mé výrobky především z přírodních materiálů,nejraději pracuji s kamínky,dřevem,černým drátem a sklem...

V poslední době se věnuji i malbě obrázků,až bude ten pravý čas,chtěla bych i nějaké obrázky nabídnout i zde v obchůdku...doufám,že si najdu čas zde nějaké nabídnout a zařadit se mezi naivisty :))

Snažím se vytvářet milé,jednoduché a přitom nevšední věcičky tak,aby byly zajímavé,každý si jich všimnul a na tváři se objevil...úsměv....protože to je to co mne naplňuje..

Jsem moc ráda za všechny milé komentáře a těší mě,že se kamínky,drátky,korálky a ostatní materiály mnou dotčené tak líbí..

Neváhejte,napsat mi své postřehy a nápady,ráda odpovím a určitě ráda zrealizuji :-)) Děkuji všem za pozornost a přeji sluníčkové a pohodové dny....

 

DĚKUJI VŠEM,KTEŘÍ MNE NAVŠTÍVILI NA AKCI ,,OFFLINE,,,ZA NÁKUP I ZA ZASTAVENÍ NEBO PÁR SLOV,MOC SI TOHO VÁŽÍM A ODNÁŠÍM SI KRÁSNÝ POCIT A DALŠÍ NÁPADY NA TVOŘENÍ.DĚKUJI!

NAVŠTIVTE MŮJ DRUHÝ OBCHŮDEK  ,,NIPA,, - neboli ,,OZDŮBKA,,

OBCHŮDEK NABÍZZÍ DRÁTOVANÉ OZDOBY,OZDŮBKY,DOPLŇKY DO VLASŮ A DALŠÍ DROBNŮSTKY...............

OBJEDNÁTE-LI ZÁROVEŇ ZBOŽÍ I Z OBCHŮDKU ,,NIPA,,PLATÍTE JEN JEDNO POŠTOVNÉ.

Zboží na Slovensko ráda doručím,kontaktujte mne prosím vnitřní poštou,dohodneme cenu poštovného dle množství zboží,vystavím rezervaci jen pro Vás.

Sledujte info - novinky v profilu,dozvíte se,co se chystá a informuji o odeslání zásilek,prostě vše důležité!!!

PROSÍM O RESPEKTOVÁNÍ AUTORSKÝCH PRÁV.DĚKUJI.

DRÁTOVANÉ MOBILNÍ ZÁVĚSY,JSOU MÝM NÁPADEM,MOU KONSTRUKCÍ.V MÉM V OBCHŮDKU MŮŽETE KOUPIT JEN ORIGINÁLY.DĚKUJI

 

ÚDRŽBA VÝROBKŮ :

KAMÍNKY A MALOVANÁ KERAMIKA:

Malovanou keramiku a kameny maluji akrylovými barvami,poté je keramika a kamínky lakována matným odolným lakem,keramické ptáčci a kočičky a kameny  tak slouží jako dekorace  interieru,údržba - oprášit prachovkou :) Není vhodné namáčet a dávat do myčky...

DRÁTOVANÉ VÝROBKY:

Drátované dekorace jsou určeny do interieru,železný drát patinuje,pokud chcete prodloužit  trvanlivost,doporučuji olej ve spreji a následné jemné osušení.Jinak nechávám výrobky,aby si žily svým životem....i v tom je kouzlo drátu..

DŮLEŽITÉ:

Výrobky na zakázku nepodléhají denním akcím - nárazová sleva,sleva apod.,bez poštovného...je to práce s konkrétními pokyny - na přání a slevy se na toto zboží nevztahují.Děkuji za pochopení

Z důvodu velké vytíženosti  - přijímám zakázky jen pokud bude dodací lhůta dostatečně dlouhá a po domluvě víceméně v mé režii.Nebojte se mi napsat,pokusíme se Vaše přání zrealizovat                                                                    

Děkuji za pochopení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce AMA - Helena Hrdá IČO : 43020445 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/ama. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Objednávka - uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu

3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1.Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

2.Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3 Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

4.Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Reklamace

1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveňjako záruční list.

4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u FIO banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014

 

 

 

Způsob dopravy
Zásilkovna,Česká pošta,osobní předání po dohodě - pro Liberec,většinou centrum města. Zásilky nad 500,- Kč pojišťuji.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od AMA

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--