Domů Profil prodejce Amadee
 • aktivní prodejce od r. 2010
  Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
 • p.Pustiměř, ČR
 • 2439 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (525) 100%
Nadšenci: 1946
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2439
Registrace: 6.4.2010
Město: p.Pustiměř
Stát: ČR

Amadee

/ Prodávající
Novinky
931076
9.2.2021 Vyšperkujte si meditační koutek s našimi háčkovanými sedáky! Nově v nabídce :)
https://www.fler.cz/shop/...

AKTUÁLNĚ

Při nákupu zboží nad 1500Kč poštovné zdarma!

 O NÁS

Tvoříme originální oděvy a oděvní doplňky převážně z přírodních materiálů, ze lnu, bavlny, vlny, hedvábí, bambusového vlákna, viskózy a konopí. Používáme klasické oděvní techniky jako je šití, háčkování nebo pletení. Některé oděvy nakupujeme a dále zdobíme ručním tiskem s autorskými motivy inspirovanými přírodou a symbolikou starých národů a kultur. Ke zdobení textilií využíváme i výšivku, batiku nebo kresbu kvalitními barvami na textil.

 

 UPOZORNĚNÍ: Milé zákaznice a zákazníci, jelikož není v našich silách u každého výrobku uvádět přesně počet dní, kdy Vám balíček se zbožím odešleme, u veškerého zboží v nabídce máme uvedenou dostupnost 4-5 dní. Berte to prosím jako informaci že zboží je dostupné, ale ne vždy je k odeslání ihned po přijetí platby. Některé zboží, především s potiskem, doděláváme až když přijde objednávka. Vzhledem k tomu, že poštu nemáme přímo v obci, ale 8 km daleko, posíláme balíčky vždy jednou týdně. Ve většině případů odesíláme zboží do týdne od připsání platby. Prosím respektujte tento fakt a pokud na objednávku spěcháte (zejména v létě před dovolenou), informujte se předem na termín dodání přes fler poštu. 

Poznámka zákazníka v objednávce neslouží pro požadavky zákazníka na jakoukoliv změnu charakteru objednávaného zboží. Prodávající má v takovém případě právo objednávku odmítnout. Změny jsou možné pouze po předchozí individuální domluvě interní poštou.

 • Milé zákaznice a zákazníci, rádi bychom upozornili na to, že barvy výrobků na fotkách se snažíme upravovat tak, aby byly věrné realitě. Ovšem každý počítač může mít jiné nastavení monitoru, takže realita nemusí zcela přesně odpovídat tomu co vidíte na svém monitoru. Prosím počítejte s tím.

 • U každého výrobku uvádíme techniky, které jsme při tvoření použily - šití, háčkování, pletení, batika, barvení, ruční tisk, kresba, savování, šablona atd...
 • Některé výrobky kupujeme již ušité a dále dotváříme, takže není možné je upravovat podle vašich požadavků.

 

 • Na zakázku z časových důvodů nešijeme. Prodáváme pouze zboží které máme skladem.

 

 • Poznámka zákazníka v objednávce neslouží pro požadavky zákazníka na jakoukoliv změnu charakteru objednávaného zboží. Prodávající má v takovém případě právo objednávku odmítnout. Změny jsou možné pouze po předchozí individuální domluvě interní poštou.

     V dnešní době, kdy technologie pokročila tak daleko, že tisk na tričko vám na počkání zhotoví v každém kopycentru, jsme se my rozhodli že půjdeme trochu jinou cestou a nabídneme vám ruční tisk.
    Jedná se o potisk vyrobený ručně od začátku až do konce procesu. Šablony si vyrábíme sami, většinou technikou "linoryt" a jak už název napovídá, jde o motiv vyrytý do speciálního typu lina. Poté se ručně nanáší barva na šablonu a přenáší se na textil, kde se po zaschnutí fixuje teplem.
    Vše pěkně "růčo" hlavně proto, že nás to nesmírně baví! A také to pro nás má určité kouzlo a máme rádi když z výrobku dýchá osobitost a tak trochu intimita jeho tvůrce, at' už se jedná o keramický hrneček, rybízovou marmeládu, nebo pletený svetr. Každý kus je tím pádem tak trochu originál a může se trochu lišit.
    A s ručním tiskem to je stejné. Když se nepatrně liší hustota barvy, teplota šablony a soustředění tvůrce, je obrázek potom v detailech odlišný. My máme tyto rozdíly rádi také proto, že je vidět že tento výrobek není z fabriky, kde se ho lidská ruka dotkla až když ho skládala do krabice. 
   Prosím počítejte s tím, že struktura a vzhled našeho tisku je trošku jiný než na jaký jste zvyklí z konfekce.
    Doufáme, že vás naše výrobky potěší, tak jako nás těší jejich výroba.

Způsob dopravy
Balíčky odesíláme jednou týdně. Pokud si objednáte výrobek který Vám nesedí, je možné jej do 14 dnů vrátit. Zboží zasíláme v balíčku doporučeně Českou poštou, k poštovnému připočítáváme i balné (cenu za bublinkovou obálku nebo standardní krabici).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Amadee

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--