Domů Profil prodejce Ametysta
  • Prodejce od r. 2011
  • Vysoká nad Labem, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Aktivita: -
Registrace: 5.5.2011
Město: Vysoká nad Labem
Stát: ČR

Ametysta

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte! Usmívající se

Ráda bych Vám představila své šperky, jejichž výrobou se snažím dělat radost sobě i ostatním. Pro svou tvorbu používám především kovy, polodrahokamy a jiné přírodní materiály (říční perly, kamínky, dřevo, ...), avšak najdete zde i šperky z korálků, tkanin, uměleckých hmot atd.

Nejraději tvořím technikou letování, tepání, drátování, smaltování a ketlování.

Mé výrobky vznikají v čistém prostředí, jsem zapřísáhlá nekuřačka a pracuji především s materiály, při kterých nevznikají alergické reakce. Použitý materiál je vždy uveden v popisu šperku nebo výrobku. Proto pokud máte přecitlivělost na některý z nich, doporučuji, abyste výrobek nepoužívali.
Jelikož mám nádhernou fenku hovawarta, nemohu vyloučit alergeny psí srsti. Avšak riziko je minimalizováno tím, že pracuji v dobře větrané místnosti, kam pejsek nesmí.

Tvořím i na zakázku, proto mě neváhejte kontaktovat (vnitřní poštou Fleru), pokud by se Vám zalíbil nějaký již prodaný výrobek nebo byste si přáli vyrobit něco podle Vašich představ. Novým nápadům se nebráním. Mrkající

Přeji příjemné časy strávené v mém obchůdku!

Vaše Ametysta {#emotions_dlg.rose2}

Způsob dopravy
Zboží odesílám nejčastěji v bublinkové obálce nebo balíčku, a to doporučeně Českou poštou, nejpozději do 7 dnů od připsání celkové částky na účet, většinou však dříve :) Pokud bude hodnota vaší objednávky vyšší než 500,- Kč, poštovné hradím sama (platí i v případě, kdy uskutečníte během 3 dnů více objednávek s celkovou hodnotou nad 500,- Kč!) :)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ametysta

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--