Domů Profil prodejce ammo pendant
  • Prodejce od r. 2010
  • Šlapanice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 2.11.2010
Město: Šlapanice
Stát: ČR

ammo pendant

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás,

Velmi rád bych se s Vámi podělil o ručně vyráběné přívěsky nábojů, ke kterým jsem se zprvu dostal jako pozornost od puškaře. Tento dárek mě velice nadchl a od doby co jej nosím na klíčích, se jaksi citím jako správný chlap, kdykoliv jej vezmu do ruky. O pár týdnů později mi pan puškař dal jeste jednu velkou nábojnici, kterou jsem si hned dal na klíče od auta. Tento puškový náboj opravdu oddeluje chlapce od mužů. Kdykoliv jej držím v ruce, je to takový zvláštní, nepopsatelný pocit "pána tvorstva", že je vše pod vaší kontrolou.

S panem puškařem jsem se domluvili, že jeho práci nabídneme všem zájemcům, kteří chtějí ojedinělý kousek jako klíčenku, nahrdelník či přívěsek, který, jak jistě uznáte, se hned tak nevidí.

Všechny typy nábojů jsou pravé, původně urcené pro střelbu. Pan puškař z nich vyjmul střelný prach a zápalku, takže nejsou o níc nebezpečnější než Vaše klíče.

Slečny a dámy,
Věřím, že tato malá pozornost může vzbudit souhlasné přitakání Vašich partnerů. V případe zájmu se můžeme pokusit lehčí náboje upravit na náušníce, či sadu s přívěskem na krk.

Patina:
Nově zakoupené náboje "září" novotou. Mimo jiné, jsou vyrobené ze slitin měďi a zinku. Tyto kovy na vzduchu přirozene oxidují a na povrchu se vytváří matná vrstvička - neboli patina.  Pro obnovení původního vzhledu můžete použít octovou lázeň (cca 30 minut) a případně použít kartáček pro rychlejší mechanické odstranění.

Způsob dopravy
Zboží Vám doručíme standarně poštou. Pokud pošta akceptuje bublinkovou obálku, cena poštovného je 20 Kč, v případě objemnější zásilky v balíčku pak 50 Kč.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ammo pendant

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--