Profil uživatele
Ampollita
Prodávající
Praha 3
Registrace: 11.2.2011

Hezký den všem,

můj obchůdek se týká pouze křížkové výšivky, která mi učarovala už v mládí. Blíží se má mateřská dovolená, a tak optimisticky doufám, že budu mít na vyšívání více času. Usmívající se 

Můžu pro Vás vyšít jakýkoli obrázek, dle Vaší předlohy nebo z mé nabídky. Ceny odpovídají materiálu, strávený čas se počítat nedá, jinak by byly příliš vysoké a neprodejné. Ale protože mě to baví, budou spokojeny obě strany, Vám udělá radost samotný obrázek a mně jeho tvorba.

Obrázky mají mnoho použití: zarámované ozdobí zeď, zkrášlí utěrky nebo ručníky, z dětských bryndáčků se rázem stanou originály, polštářky či ubrusy vnesou barvy do všech místností a nebo jen drobné motivy pošlete jako přáníčka k Vánocům či Velikonocům.

Rovněž nabízím papírové předlohy různých motivů, od květinových, dětských, kuchyňských, velikonočních či vánočních po zvířecí a mnoho dalších.

Přeji Vám příjemný čas při nakupování na Fleru,

Lucie

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím