Domů Profil prodejce Amulett
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Toužim, ČR
  • 404 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (271) 100%
Nadšenci: 719
Aktivita: aktivní
Prodáno: 404
Registrace: 14.2.2011
Město: Toužim
Stát: ČR

Amulett

/ Prodávající
Novinky
900889
14.9.2020 Přátelé, děkuji za přízeň..nyní ale přesouvám svůj prodej na vlastní stránky a do vlastní prodejny. Mějte se tu krásně a držím palce všem!!!

Pěkný den všem kolemjdoucím !

Přesouvám větší část svého prodeje na vlastní stránky. Nechám zde jen ochutnávku pro Vaši představu. Děkuji všem za přízeň a přeji krásné dny! Lucka

Proč právě Amulett?

 Protože to slovo  probouzí fantazii. Protože amulet patří k historii, středověku, tajemným i pohádkovým bytostem, mýtům a bájím.…a také ke mně.  Nevyrábím šperky s kouzelnou mocí, ani  nenabízím léčivé kameny, přestože slovo amulet značí předmět, který má svou magickou silou chránit svého nositele. Užívání amuletů je založeno na víře v ochrannou moc určitých věcí (například rostlin, kamenů nebo magických znaků).  Mé šperky a amulety ale mají pouze tu magickou sílu, kterou jim samy přiřknete.  Protože v každé ženě je skrytá alespoň malá část čarodějky.

A kdo je Amulett?

Moje jméno je Lucka a jsem ráda, že jste nakoukli...

Před několika lety jsem se bezhlavě zamilovala do výroby cínovaných šperků. Přestože to zpočátku dost "pálilo", teď jsou chvíle s pájkou jsou pro mě totéž, co výlety do dávných časů a říše fantazie. Obklopená kameny a dráty si mohu dovolit pustit všední realitu alespoň na chvíli z hlavy.

 Odpovědi na otázky co přesně vlastně vyrábím    a  z jakým materiálů najdete v sekci       "Použité materiály".  Pokud Vám přijdou nedostatečné, neváhejte se zeptat, ráda Vám odpovím.

 

 

  Má druhá   polovina  taktéž propadla kouzlu "handmade". Zatímco já po večerech zápasím s pájkou, můj drahý Jan vyrábí s péčí sobě vlastní ORGONITY. Většina z vás jistě ví o co běží a těm kteří to neví, vřele doporučuji si o těchto neuvěřitelných harmonizérech vyhledat více informací...a samozřejmě se podívat do mé kategorie "ORGONITY".

Nejnovějším přírůstkem naší smečky je Yoko...ta sice zatím nic nevyrábí - tedy alespoň nic prezentovatelného, nicméně stala se nedílnou součástí výrobního procesu. Je naším kontrolorem, venčitelem a modelkou č.1 při mých prvních pokusech s fotografií. Věřím že její ostražitý dohled se již brzy projeví v produktových fotografiích.

                                .image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyrábím zásadně z bezolovnatého cínu. Používám měděné pocínované drátky, měděné komponenty (minimálně) a měděné plíšky. Všechny výrobky patinuji, leštím a pečlivě napouštím antioxidantem.

Háčky na naušnice bývají obyčejné většinou v barvě "gunmetal", ladící s výrobkem, stejně tak zapínání a kroužky.

Amulety věším většinou na řetízek, nebo na šňůrku - v popisu výrobku je to vždy uvedeno.

Kameny a kamínky: Kupuji většinou od prověřených prodejců. Pokud koupím nějaký minerál v květinářství, nebo jen tak na trhu - což se také může stát, pokud mi padne do oka, uvádím samozřejmě do popisu, když je dobarvovaný - což většinou je. Pokud nevím název, klidně se k tomu přiznám. Pokud použiju syntetiku, také. (Mám trošku slabost pro Opalit, který bohužel syntetický je).

POZOR! Nepovažuji za vadu kamenu, pokud není dokonalý! Myslím tím, má-li třeba lehce jinou barvu, nějakou barevnou skvrnku, není-li broušen do hladka. Mám totiž naopak ráda ty kameny, které mají nějakou zvláštnost a jsou přirozené.

Jiné materiály: Kromě kamínků občas ocínuji také sklo, keramiku, syntetiku, atd. Prostě co mi přijde pod ruku a padne do oka. V popisu výrobků je to vždy uvedeno!

 

Na jakékoliv dotazy ráda odpovím!!!!!!!!!!

 

 

Orgonit“ je pojem známý přes osmdesát let, zejména v zahraničí. V poslední době se pozvolna dostává i k nám do ČR.
Orgonit a výrobky na jeho bázi mají schopnost pracovat s Univerzální životní energií, která je všude kolem nás a je nezbytná pro život všech organismů. Dr. Wilhelm Reich, vědec, který tuto energii prozkoumal nejvíce, ji nazval Orgon. Jiné názvy pro tuto energii jsou Bioenergie, Vitální energie, Éter, Čchi, Ki, Prána, Ód a desítky dalších.
Orgonit je v základě směs kovových třísek zalitých v umělé (našem případě průzračné) pryskyřici. Organická pryskyřice energii přitahuje do sebe ale zároveň jí odráží třískami. Tím vzniká velmi rychlý a chaotický pohyb energie. Další z důležitých vlastností orgonu je, že při každém odražení se zvyšuje jeho vitální kvalita či frekvence nebo čistota, takže při opuštění tělesa orgonitu má mnohem vyšší kvalitu.


K čemu tedy orgonit slouží?

Ve zkratce:


Orgonit funguje jako nepřetržitě pracující TRANSFORMÁTOR destruktivní energie z okolí na konstruktivní a tím NEUTRALIZUJE PRIMÁRNÍ PŘÍČINU ŠKOD PÁCHANÝCH EM SMOGEM, CHEMIKÁLIEMI A RADIACÍ.


Neutralizuje destruktivní působení EM záření veškeré elektroniky.


Čistí vodu.


Čistí atmosféru od chemtrails, smogu, kyselých dešťů, jedovatého spadu všeho druhu.


Účinně rozptyluje geopatogenní zóny, vstřebává elektrosmog z domácích spotřebičů.


Orgonit všeobecně zlepšuje a uklidňuje i "atmosféru" doma a v sociálních prostorách.


Příznivě působí na květiny a všechno živé v jeho dosahu.


Ve vztazích dochází ke změnám, kdy se na povrch dostávají zablokované a potlačované emoce a vše se jaksi pročišťuje.


Orgonit dokáže dodávat energii tomu, komu se z jakéhokoliv důvodu nedostává.


Posiluje vrozené psychické schopnosti. Dostává je na povrch a do vědomí. To se děje díky zvyšování osobní frekvence/energie lidí v kontaktu a prací s orgonitem.


Snižuje spotřebu spalovacích motorů při instalaci k nádrži a do sání. (z vlastní zkušenosti stačí i do přihrádky vozu).

 

     Vypsali jsme nejzákladnější účinky, ovšem Orgonit jich má mnohem více. Doporučujeme si o tomto „měniči energie“ přečíst více. Je toho minimálně na knihu. Malá "domácí" ukázka funkčnosti na závěr:

 

           

 

 

 

 

 

Je polovina února a takhle vypadá naše vánoční výzdoba. Tyhle větvičky jsme dali do vázy na začátku prosince. Už jen čekám, kdy na nich vyrostou šišky.Mrkáček Jsem skeptik, pokud se jedná o zázračné účinky čehokoliv...nicméně tohle je i pro mě důkaz, že "ono to fakt něco dělá". Orgonity zcela evidentně svědčí veškeré naší domácí květeně, tudíž je můj selský rozum přesvědčený, že svědčí i nám...

 

Balíčky posílám Českou poštou - doporučeně.

Při nákupu tří a více kousků, poštovné neplaťte!!!!

Šperky posílám v bublinkové obálce a zabalené do dárkového pytlíčku či krabičky.

Balíčky posílám vždy v pondělí a ve středu - nejbližší po připsané platbě. Lze se domluvit i na dřívějším zaslání pokud spěcháte a je-li to v mých možnostech, ráda Vám vyjdu vstříc, napište mi zprávu.

Šperky si můžete i převzít osobně v Karlových Varech či v Toužimi. Máte-li zájem o sobní převzetí, napište zprávu.

Nejste-li se šperkem z jakéhokoliv důvodu spokojeni, můžete jej do 14ti dnů vrátit. V tomto případě mi prosím také napište zprávu. Platbu Vám vrátím ihned po obdržení vráceného zboží.

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Zboží

Další zboží od Amulett

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--