Domů Profil prodejce Anabellka Fashion
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Jindřichovice pod Smrkem, ČR
  • 190 prodaných kusů
  • 98% kladných hodnocení
Hodnocení: (57) 98%
Nadšenci: 156
Aktivita: aktivní
Prodáno: 190
Registrace: 7.1.2016
Město: Jindřichovice pod Smrkem
Stát: ČR

Anabellka Fashion

/ Prodávající
Novinky
917982
1.12.2020 Vybrané zboží ve Vánoční kampaní se slevou 15% Vše ihned skladem. Anabellka

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, OPĚT PRO VÁS TVOŘÍM NA PŘÁNÍ V LIBOVOLNÉM MNOŽSTVÍ. NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE NEBO MĚ KONTAKTUJTE S DOTAZEM VE ZPRÁVĚ. VAŠE ANABELLKA

 

ČLÁNEK V DENÍKU AHA

image

 

ANABELLKA FASHION

 VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, VÍTEJTE VE SVĚTĚ MÓDY A MÓDNÍCH DOPLŇKŮ

PONČO DÁMSKÉ TOP KVALITA       PONČO DÁMSKÉ FLEECE

                       

PONČO DĚTSKÉ TOP KVALITA        PONČO DĚTSKÉ FLEECE

                        

DĚTSKÉ SUKÝNKY                                   DÍVČÍ SUKNĚ

                                                         

POLŠTÁŘKY                                               PRO MUŽE

                        

DÁMSKÉ SUKNĚ                                      DÁMSKÉ ŠATY

                        

 

Článek v Deníku AHA!

 

Značka Anabellka má pod sebou již tři prodejní profily: 

 Anabellka Zde naleznete originální šperky a oblíbené kvalitní lžičky a hrníčky ozdobené polymerovou hmotou fimo. Nyní nabízím kromě kávových lžiček také příbory, svatební lžíce a lžičky, dětské příbory a sady. Jako první jsem na Fleru představila lžičky se jmény a nápisy, které jsou oblíbené nejen u dětí. Mám s jejich výrobou již letité zkušenosti a kvalita materiálú a provedení je pro mě na prvním místě. Ve všem se vám budu snažit vyjít vstříc, neváhejte a pište svá přání a požadavky.

Anabellka - psí ráj Zde si přijdou na své psí miláčkové a jejich páníčci. Zaměřila jsem se na tvorbu na přání, můžete si zde nechat vytvořit náušnice, náhrdelníky, příbory či hrníčky s rasou vašeho pejska. Tvořím nejčastěji dle zaslané fotografie. Sady hrníček + lžička budou originálním dárkem pro Vaši rodinu a přátele. Pro pejsky zde naleznete velké množství psích hraček z fleecu, které pevně splétám do mnoha tvarů a velikostí.

Anabellka fashion 

Nejnovější profil značky Anabellka. Díky rostoucí poptávce po mém šitém zboží jsem se rozhodla pro vytvoření samostatného prodejního profilu.

Z profilu Anabellka sem přesouvám dobře známé Šály s kapucí, které jsem v roce 2012 vymyslela a uvedla na Fler. Setkaly se s velmi milým ohlasem a jsou u mých zákazníků stále oblíbenější. Z původních asi 5 barev nyní tvořím barevně libovolně a na přání. 

Dále zde naleznete novou kolekci dětských mikinek, prozatím velikosti 104 a 110, varianty s kapucí, roláčkem, prodlouženou kapucí, prodlouženou délkou i prodlouženými rukávy. Postupem času se budu snažit šít na míru různé velikosti. O obrázek na mikinku si můžete napsat, ráda tvořím na přání a budu se snažit vám vyhovět. 

Na léto chystám kolekci dámského oblečení z viskózového úpletu. Jedná se o velmi příjemný materiál do kanceláře i na letní dovolenou. 

 

 

Vaše Anabellka

 

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží na internetových stránkách Fler od prodejce Anabellka a Anabellka - psí ráj a Anabellka fashion. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele výše uvedených profilů) a kupujícího.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy:

S potvrzením objednávky kupující zároveň stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s obchodními podmínkami, reklamačním a nákupním řádem prodávajícího.

Zákazník má právo stornovat objednávku do 24 hodin od podání objednávky.

Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci.

Kupní smlouva vzniká momentem odeslání objednávky. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti.

Platba bankovním převodem má být uhrazena do 14 pracovních dnů od potvrzení objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky. Při nesplnění této podmínky dojde k upomínce a poté ke stornování objednávky.

Odeslání zboží:

Zboží bude posláno prostřednictvím České pošty po připsání peněz na účet. Šperky a lžičky posílám v ochranné obálce; psí hračky, šité módní doplňky a oblečení v sáčku nebo krabičce, dle velikosti objednávky. 

Fakturu tisknu pouze na požádání.

Balíčky odesílám nejdéle do 7 pracovních dnů po obdržení peněz. Výjimky s vámi vždy vykomunikuji.

Na Vaši žádost můžu poslat i obyčejně, v tom případě ale neručím za balíček a jeho obsah v případě ztráty.

Reklamace:

Podle § 1829 má spotřebitel možnost ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží od smlouvy odstoupit.

Před samotnou reklamaci zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a fotografii vady. Za vady způsobené nespráným užíváním a jednáním České pošty nenese prodávající odpovědnost. 

Před odesláním zboží zpět je kupující povinnen o tomto informovat prodávajícího. Při uznané reklamaci bude cena zaplacena po obdržení zboží.

Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

!!!Upozornění!!!

Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů. Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není relevantním důvodem pro podání reklamace.

Záruční doba:

Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 24 měsíců.

Záruční doba na dodané zboží začíná dnem převzetí zboží zákazníkem.

Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží.

Vrácení zboží:

Kupující má ze zákona právo zboží zakoupené přes internet vrátit prodávajícímu, popř. požádat o výměnu, a to do 14 dnů od obdržení.

Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité, nepoškozené, nevyprané a nenošené a zároveň čisté a schopné dalšího prodeje. Vrácení zboží je nutné VŽDY oznámit předem.

Zásilka odeslaná na dobírku nebude převzata.

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně Českou Poštou do 5 pracovních dní od připsání peněz na účet. Osobní odběr v Liberci a Jindřichovicích pod Smrkem. Pokud si objednáte současně z dvou mých dalších obchůdků, platíte jedno poštovné.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Anabellka Fashion

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--